Oceny Volkswagen Golf Plus II 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2012

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf Plus II 1.4 TSI 122KM 90kW 2008-2012

~Andrzej
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Świetne autko, odradzali mi ten silnik, ale nie mam pojęcia dlaczego, ja nie mam z Nim żadnych problemów, po przejechaniu 100 000 km dalej pracuje jak należy, czasem zgrzytnie przy odpalaniu i to wszystko. Świetne auto na miasto, do dojazdu do pracy czy do sklepu. 6 bieg też się przydaje jak trzeba pojechać gdzieś w trasę. Komfort jazdy jak na VW przystało!
~jaculo
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto doskonałe w swoim segmencie, świetnie się prowadzi, wygodny i niezawodny.
~Lotnik1976
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Nudne autko do przemieszczania się z punktu A do B - niezawodne, ciche, niemal bezobsługowe... marzenie dla osoby która auto traktuje funkcjonalnie a nie jak element własnego imagu
~Adam
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Wersję hiqhiline. Samochód godny polecenia szczególnie dla użytkowników ceniących komfort i wysoką kulturę jazdy.Po przejechanych 3000 km jesten zadowolony z dokonanego zakupu.
~jaculo@aster.pl
~GolfikPlusik
Plus 1.4 TSI 122KM 90kW
Mój Golf Plus ( wersja highline) ma zaledwie 300 km i ta moja opinia jest chyba ledwie wstępna. Wybierałem pomiędzy Aurisem, Corollą i Astrą Kombi. Miałem jazdy próbne tymi czterema autami. I wszystko co nazywamy jeżdżeniem samochodem: silnik, wygoda, wykonanie w środku, itp. przemawia za Golfem plus. Dynamika i elastycznośc silnika TSI jest rewelacyjna - no prawie jak disel, Golf ten jedzie jak po sznurku mogę użyć porównania narciarskiego... (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf Plus II 1.4 TSI 122KM 90kW
7,8