Ocena kierowcy - Volkswagen Golf Plus II

Sławek, 4 lata temu
Rok produkcji 2010
Volkswagen Golf Plus II 1.4 80KM 59kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Świetne autko dla osób ceniących sobie wygodę, ekonomie i bezawaryjność! Idealne do miasta i sporadycznie długie trasy. Nie jest to demon prędkości ale ma inne atuty, zwłaszcza przy zamontowaniu LPG.
Genialny silnik, bezobsługowy. Nie bierze oleju, do tego osprzęt bardzo tani. Od razu założyłem LPG. średnie spalanie to 8l/gazu na 100 km. Dla mnie super !
brakuje 6 biegu w trasie. Poza tym ok.
fantastycznie się wchodzi w zakręty. Parkowanie to też żaden problem, zwłaszcza że mam czujniki parkowania :)
Całkowity brak korozji ! Oczywiście pod warunkiem, że samochód nie był naprawiany.
bez uwag
troszkę słaby nawiew na przednią szybę, po prostu zamontowano zbyt wąską kratkę na podszybiu. Oczywiscie mocniejszy nawiew daje radę w każdych warunkach atmosferycznych !
Mam prawie 2 metry wzrostu. Auto jest dla mnie turbo wygodne i nie haczę jak w innych samochodach o kierownicę. Bardzo komfortowo się podróżuje nawet w 4 osoby. Bardzo fajne autko dla rodzinki 2+1, dla większej rodziny i wyjazdu na wakacje, bagażnik staje się za mały.
W mieście super ! Czasami w trasie daje się we znaki mały silniczek i jest trochę głośno pow. 110km/h.
Częsci tanie. Przy LPG odwiedzam stacje benzynowe raz na 2 tygodnie
VW nieco droższy ale jakość wykonania np kokpitu, klamek itp. super
bez uwag!
bez uwag!