Ocena kierowcy - Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting

Marek, 8 lat temu
Silnik 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Rok produkcji 2015
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Silnik : Ideał, ideał, i jeszcze raz ideał.
Silnik 1,3 VVT-I 99 KM tutaj uwierzcie mi na słowo REWELACJA! Ideał do tego modelu Toyoty. Długo się zastanawiałem ze może zbyt słaby się okaże ale jest rewelacyjny zarówno do jazdy po mieście, jak i w trasie. Dopasowuje się do charakteru jazdy kierowcy.
Skrzynia 6 biegowa posiada perfekcyjne przelozenia, a to rzadkość.
Kontrola trakcji pomimo wylaczenia i tak przejmuję automatycznie kontrolę także większe szaleństwo jest ograniczone, stąd ocena jedynie dobra.
Tutaj bardzo duże zaskoczenie, przestrzeń z przodu mierząc od boczkow drzwi o 2 cm większa niż w Oplu Astrze 3, a to przecież dwa różne segmenty aut. Także ogromny plus.
Przy normalnej jeździe zastanawiam się czasami czy silnik nie zgasł. Przy wkreceniu na wysokie obroty już nie jest cichutko ale w porównaniu z konkurencją doskonale. Polecam zamontowanie tylnych wewnętrznych nadkoli nie ma ich w standardzie.
Auto praktycznie nowe więc nie za wiele nie mogę napisać, porównywalne jedynie z Oplem i części eksploatacyjne na podobnym poziomie, więc duży pozytyw.
Cena zakupu jest troszeczkę zapierająca dech w piersiach, ale nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten samochód. Wart swojej ceny.
Zbyt krótko użytkuje.Do chwili obecnej od zakupu nic się nie przydarzyło.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW [l/100km]

5,3
6,8
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting