Ocena kierowcy - Toyota Paseo II Coupe

Tresorator@interia.pl, 17 lat temu
Silnik 1.5 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Toyota Paseo II Coupe 1.5 16V 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Spalanie (może dlatego że nie miałem aut które palą mniej niż 12 l mam ciężką nogę a w paseo zszedłem do 5,4 l dla mnie kosmos,
Auto jest bardzo fajne ( ale nie rozumię ludzi którzy mówią że to spotrowy samochód) silniczek jak na 90 KM dosyć zrywny ale nic pozatym. Auto zdecydowanie dla młodych ludzi. Bagażniki dosyć duży. Wogóle się nie psuje to bardzo dużu plus.
Samochód jest żony. Dla kobiety to rewelacyjny samochód, ale dla mnie trochę mało kucy - zazwyczaj mam auta powyżej 160 KM więc trudno mi się przyzwyczaić. Obiektywnie nazywając to auto - to jest fajny samochód so miasta jak się go kręci powyżej 4500 to nawet nie źle chodzi. Ale kupując go do miasta muszę dać ocenę doskonałą.
Jak dla mnie bomba ! leciutko wskakuje każdy bieg.
Trochę się zawiodłem ale nie jest źle. Fakt, że muszę często zdejmowac nogę z gazu na zakręcie bo jest trochę podsterowny ale moja żona jest zachwycona! Ja muszę powiedzieć że auto jest łatwe w prowadzeniu do 140 potem to różnie bywa szczególeni w łukach i koleinach
Dla mnie ok. jak to w cupe.
Stara fura to i stare wnętrze ale ogłem ok. Wkurza brak regulacji kierownicy i pasów. Sam plastik. Brak podłokietnika i pojemników na kubki. No jak na kobiecy samochód to ważna wada :) Wszystko w elektryce to zdecydowanie na plus
Brak skali - dla mnie bomba w zime dosłownie po 100 metrach ciepło w aucie w lato tez spoko ( brak klimy) ale daje radę - szkoda że szyberdach tylko odchylany.
Przód ok. porażka, ja z tyłu nie jeżdżę więc mnie to mało boli ale osoby powyżej 160 cm z tyłu jeżdzą pochulone.
tu znowu super cicho jak makiem zasiał
Za kilkanaście tysięcy kupujesz auto które trzyma cenę, jest niezawodne, zwraca na siebie uwagę, co chwila ktoś chce sie ścigaś bo podobno wygląda na sportowy. MAŁO pali i dobrze się nim jeździ. Typowy japończyk montowany jeszcze w japoni
bez usterek
bez usterek