Ocena kierowcy - Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting

Rafał, 6 miesięcy temu
Silnik 1.8 Hybrid 140KM 103kW
Rok produkcji 2023
Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting 1.8 Hybrid 140KM 103kW od 2022 - Oceń swoje auto
Tragedia. Po przesiadce ze skody octavii i przejechaniu 10 000 km jestem zazenowany tym, jak slabe jest to auto. Wyje, slabo przyspiesza, jest ciasno, nie ma schowkow. Kto to projektowal ?? W dodatku siedzenia to stołki obite materiałem. Siedzi sie nisko, miejsca jest mało. Bagaznik mimo ze kombii to mysle ze ma z 300 litrow… To auto to Żenada. Dziwie sie ze ktos to kupuje za wlasne ciezko zarobione pieniadze.
1.8 140 koni. Na papierze wyglada niezle. W praktyce jedzie zenujaco slabo. I ten huk jak wlaczony odkurzacz, gdy trzeba kogos wyprzedzic
Na prawde, to tak ma dzialac ?? W miescie ok, do 60km/h nie przeszkadza. Powyzej tej predkosci po prostu jednostajne wycie i wrazenie ze slizga Ci sie sprzeglo. Super Toyota, wielkie brawa dla waszych inzynierow.
Bez zastrzezen. Prowadzi sie bardzo dobrze
Nowe auto wiec nie mam jak ocenic
Calkiem ok
Nie jezdzilem jeszcze tak nieergonomicznym autem, a troche tego jako handlowiec juz przerobilem. Nie ma nawet gdzie odlozyc butelki z woda. Nie siedziałem tez w bardziej nieergonomicznych fotelach. Te siedzenia sa chyba zrobione dla karłów. Jak masz 180cm wzrostu i wiecej, beda Cie bolały plecy….
Na samym elektryku wieje zimnem. Kto to wymyslil ?? Bylem w szoku jak doswiadczylem tego w pierwsze mrozy.
Miejsca tyle co w fabii. Zenada. Zenada. Zenada. Po przesiadce z Octavii czuje sie scisniety jak w Uberze…
Nie istnieje. Goła blacha wszedzie, zero wytlumienia, rezonuje jak metalowa puszka. Auto tylko do miasta. Na pewno nie na trasy.
Nowe auto, w dodatku sluzbowe. Wiec co mam oceniac ? Daje 5 gwiazdek
Nigdy bym sam nie kupil. Dostalem jako sluzbowy i musze sie meczyc. Tesknie za octavia kazdego dnia.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 Hybrid 140KM 103kW [l/100km]

Toyota Corolla XII TS Kombi Facelifting