Lista ocen Toyota Corolla VI (205)

~ToYo
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Doskonałe auto, konstrukcja z 91 roku do dzisiaj niezawodna. Daje poczucie fantastycznego komfortu psychicznego wynikającego z całkowitej bezawaryjności i bezpieczeństwa na drodze. Bardzo wdzięczne autko. Znam kilka osób, które je sprzedały i... bardzo szybko żałowały, że się przesiadły na teoretycznie lepsze samochody ,)
~Fan
Coupe 1.6 GTi 116KM 85kW
Rewelacja, bardzo wysoka kultura pracy oraz elastyczność- 1.6 po prostu stworzony do tego auta.Moja Corolka przy przebiegu 190000 miała już tendencję do podbierania niewiele oleju,podobno to standard w tym samochodzie.Mimo wszystko z silnik daję piątkę (Silnik)
~waldemar.p@autograf.pl
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
filtry,plyny,klocki,paski i milej drogi. a jak już zje ją rdza to wyślą ją do afryki aby tam slużyla dalej.
4,1
~tsenre1@o2.pl
Coupe 1.6i 105KM 77kW
samochód jaki posiadam jest to amerykańska wersja Toyoty Corolli czyli Chevrolet Geo Prizm. Zużycia paliwa jakie podawałam jest to zużycie gazu a z uwagi na to, że jest to automat. zuzycir to jest nieco wyższe. Jeżdząc po mieście z klimatyzacją lub bez zawsze pali mi 13 litry gazu. Do chwili obecnej jestem bardzo zadowolony z tego samochodu
~king 1975
Sedan 1.8 D 64KM 47kW
Już takiego auta nie uda mi się kupić a szkoda. Nowe Toyoty z Europy nie oferują już takiej jakości ( częsci z byle kąd, słabszy montaż ) Warto się pytać o modele z Japoni.
~T.Klimek, atk@profit.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Dałem doskonale, bo na 12-latka jest super. Po tej zimie pierwsze dwa małe pęcherzyki na lakierze (progi). Poprzedni właściciel sprzedał ją jako 3-latka, kupił Megane z salonu i żałował. Obecnie tylko przyzwoitość nakazuje pomyśleć o nowym autku (decyzję odkładam już trzy lata). Znajomi też pokupowali Corolle i są zadowoleni.
~m.wojtukiewicz@espersen.pl
Hatchback 1.3 75KM 55kW
bardzo wysoka ocena mimo ewentualnych kosztów naprawy lub remontu (jak dotąd nie wystąpiły) i dużego apetytu na paliwo w okresie zimowym (przy automatycznym ssaniu).
~miss
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Ten silnik montowan był równiez w Starlet. Spoko, po miescie śmiga. (Silnik)
~miles
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
moze wygladem i stylstyka nie powala na nogi ale to moje pierwsze auto i dzieki niemu zrobielm swoje pierwsze prawdziwe kroki jako kierowca

Usterki Toyota Corolla VI

Toyota Corolla VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu