Ocena kierowcy - Toyota Corolla IX (E12) Hatchback

Banasio, 15 lat temu
Silnik 1.4 D-4D 90KM 66kW
Rok produkcji 2005
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : genialne zawiszenie
Karoseria : delikatny lakier
idealne auto dla ludzi madrych, swietna jakosc, dosc dynamiczny diesel 90 koni, wtrysk elektroniczny, TDI z pompowtryskiem do lasu!
silnik 1.4 d4d swietny, pali 6 litrow, bardzo cichy, diesel z common rail wtryskiem elektronicznym - mniejszy halas, mniejsze dragnia, mniej pali. TDI z pompowtryskiem do lasu.
wsteczny trzeba czasami poprawiac potrafi nie wejsc, skrzynia bardzo dobra, charakterystyczne wklikniecie biegu
swietnie połyka wszystkie dziury i nierownosci drogi - najlepsza czesc auta - zawiszenie jest naprawde swietne na polskie drogi idelane
widocznosc do tylu i przodu bardzo dobra, dla porownania w nowym civicu nic nie widac do tylu
wszystko blisko i bardzo dobrze rozmieszczone, i wszystkie elementy deski rozdzilczej solidne i trudne do zepsucia przez dzieci
mam automatyczna klime dziala super, mam nagrzewnice wymiata szybo ogrzewanie sie zalacza
porownujac do astry 2 z 2004 roku miejsca z tylu wiecej, auto jest \"pękate\" bardzo duzo miejsca, mam welur wiec bardzo wygodne, miekkie obicia
najcichszy diesel jakim jechalem,schowek troche wpada w drgania i powoduje lekki halas, duzo zalezy od opon ja mam teraz bridgestone turanza er300 wiec bardzo ciche
6l ON na 100,serwis toyoty jest podobno drogi, nie korzystam
za jakosc trzeba placic
nic absolutnie nic przez rok sie nie zapsulo, auto wyglada tak samo jak gdy kupowalem rok temu
nic, nic i jeszcze raz nic

On - zużycie paliwa dla silnika 1.4 D-4D 90KM 66kW [l/100km]

5,2