Ocena kierowcy - Toyota Camry IX Sedan

bestyj, 3 lata temu
Silnik 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Rok produkcji 2021
Toyota Camry IX Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2024 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Nie wiedizałem ze mozna tak płynnie jezdzić autem
Silnik : Moc, spalanie i cisza
Fantastyczniie, jest kilka irytujących rzeczy ale biorą sie z tego ze to nie jest auto klasy wyższej. Jakość wykonania super, silnik fantastyczy, wygoda i pojemność bagaznika bez zastrzeżeń ( jak na sedana:). Na dłużsża sprawe głośniki do wymiany ( mam bieda-edition bez JBL ) i wygłuszenie nadkoli do większych prędkości autostradowych
Arcydzieło - dynamika, spalanie, wyciszenie. Brak dwumas, turbin. Niestaty jest wtrysk bezpośredni, ale razem z pośrednim co ma ogranicząc powstawanie nagaru. W tej cenie smaochodu nie ma chyba modleu z lepszym silnikiem ... powiedziałbym diesel przy częstym jezdzeniu po autostradach ale to audo na autostradach jest równie dobree
BEzobsugowe, sprawie ziałające CVT ktory troszke wyje tylko przy pełnym dociśnięciu. Nie ma to nic wspólnego z poprzednią generacją hybryd
Poprawienie, tutaj oddam wyższosć fordom ktorym chaiłem kilka ( Mondeo mk3,4)
Brak uwag, blachy mogły by być grubsze, ale taki znak czasów.
Słupki orszke przeszakdzają, a to lusterka dobrze zaprojektowane
Duzo przycisków i pokręteł, dobre android auto( nestaty nie bezprzewodowe). Interfejs do momentu właczenia android auto kieeepski
Brak uwag, jonizacja powietrza w standardzie. Kratka dla tylnych foteli
Rozmiarowo jest do limuzyna.
W porównaniu z starymfordowskim tdci niebo a ziemia. Ale po jakimś czasie słabe wyciszneie nadkoli wkurza i z tym bede cos robił
przeglądy co 15kkm kosztują ok 1000zł, ja do tego dorzucam wymiany oleju co 7500 ( mutul 0w16 plus wymiana 300zł)
Dla mnie bomba, ale to nie jest tanie auto
Brak
Brak