Ocena kierowcy - Toyota Aygo I Hatchback 3d

jacekg83@o2.pl, 17 lat temu
Silnik 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Rok produkcji 2006
Toyota Aygo I Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Samochód jest bardzo fajny szczególnie jak się mieszka w dużym mieście. Bez problemu można go zaparkowac dobrze sie niem manewruje. Pozatym mało pali. Poprostu Toyota
Silnik bardzo dobrze pracuje jak na 1,0 napewno lepiej niż poprzedni silnik Toyoty 1,0 który był montowany w Yarisach
bardzo elsatyczna dobrze dobrana przelożenia w jeździe po mieście nie tzreba tak często zmieniac biegów. na 2 biegu osiąga bez problemu 100km/h
jak narazie nie ma zastrzeżeń.
Widocznośc do przodu i w w bok jest dobra. Jedynie mam zastrzeżenia do widoczności podczas podłanczania sie do ruchu jeżeli kont patrzenia w bok jest większy niż 90 stopni. Czesto wyjeżdzam z takiej drogi w mojej miejscowości i musze samochodem stawac pod kontem bo inaczej nie widze nadjeżdzajcego pojazdu ani w lusterku ani przez małą szybe boczną w tylnych drzwiach bo zasłania mi siedzenie i tylny słupek.
Jest OK
Posiadam w swoim samochodzie klimatyzacje myśle ze pracuje dobrze, po pierwszych przymrozkach na ogrzewanie tez nie narzekam więc 5
Przestzreń jest dla pasażerów z przodu i jednegoz tyłu który siedzi za pasażerem ten co siedzi za kierowcą to wbija mu kolana w plecy.
Silnik ma swój charakterystyczny dzwięk do którego się trzeba przyzwczaić
samochód jest myśle że bardzo ekonomiczny bierze góra 6/100km z klimą
Nie maiłem w moim samochodzie ani jednej