Ocena kierowcy - Toyota Avensis II Sedan

Bartek Wloclawek e-mail bartus-1987_1987, 17 lat temu
Silnik 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Rok produkcji 2003
Toyota Avensis II Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
Troche przeklamalem bo to nie jest moj samochod ale troche sobie nim pojezdzilem ,a ze mam pewne doswiadczenie z innymi wiec moge cos o nim powiedziec . Udany bardzo ladny samochód ktoremu nie da sie niz zarzucic . Polecam kolor srebrny no i czarny. Nie podoba mi sie bez ,jest taki dziwny ale wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. Jest to samochod bardzo stonowany ale dla mnie jest to zaleta bo nawet za kilka lat nie opatrzy sie az tak bardzo...taka suptelna elegancja . Polecam sedana albo kombi , 5D ma wg mnie ma nie zgrabny tyl
Nie jest to demon predkosci ale wystarczy . Lubi prace na wysokich obrotach czyli ponad 4 tys wtedy ma najlepszy ciag ale rowniez nie opiera sie przed jazda na wolnych ...wystarczajaca elastycznosc . Jezeli ktos nie chce sie scigac to ta jednostka wystarczy mu . Ladny dzwiek silnika ,dobre wyciszenie . Do normalnej jazdy wystarczy ale przydaloby sie wiecej mocy ..2.0 jest odpowiedniejszy bo ma taki zapas ktory milo miec tak na wszelki wypadek
Bardzo oki ,bardzo ladnie pracuje
bez problemu , neutralny .
Jak to w sedanie , do tylu trzeba sie przyzwyczaic ..ale poza tym jest oki. Podoma mi sie to ze siedzie sie dosc nisko ,nie ma uczucia jazdy vanem co denerwuje mnie troche w francuzach.
Wszystko pod reka , obejdzie sie bez instrukcji.
Automatyczna klima , 2 strefy czyli super
duzo miejsc z przodu jak i z tylu . Nie ma sie do czego przyczepic. Najlepiej do 4 osob ale i 5 da rade. Odpowiedni bagaznik
Jest cicho chociaz dosc wyraznie slychac silnik . Mi to nie przeszkadza wcale ,ponadto sam dzwiek jednosti jest mily . Poza tym jest oki ,nawet przy szybkiej jezdzie czuje sie klase samochodu
srednio 8 litrow to przy tym silniku jest wartoscai naprawde oki...wiadomo jak sie go pogoni to i 10 wezmie ale zeby do tego doszlo trzeba juz deptac.
tania nie jest , ale przynajmniej nie psuje sie i bardzo dobrze trzyma wartosc
oki nic sie nie dzieje
oki nic sie nie dzieje