Ocena kierowcy - Toyota Avensis II Sedan

sptr, 20 lat temu
Silnik 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Rok produkcji 2004
Toyota Avensis II Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
Jak już mówiłem auto sprawia wrażenia jak by było klasę wyżej doskonałe plastiki i tekstylia skorzana kierownica jak za 90.500 bo tyle około dałem to nie ma nic lepszego inne auta z segmenyu wysiadają, przedtem miałem SUPRA Twin Turbo ale sprzedałem i dla poprawki w poprzednim komentarzu wpisałem że pali 11 po mieście przepraszam za błąd bo kliknołem nie chcący na 1 zamiast na 2 i pali nie 11 na 100 tylko 22litów
Myśle że ten silnik o mocy 129 koni i momencie 170 nm jest wystarczający 10,3 do 100km/h to dobry wynik( przy dobrze wyczótym aucie ja osiągnołem jechałem z kumplem on miał stoper w ręce i wyszło 9,9)
Precyzyjna miekko wchodzą biegi jest krótka co umożliwia dobre przyspieszanie
Trzeba się przyzwyczajić bo na początku wspomaganie jest dosyć dziwne to podobno jakiś nowy rodzaj wspomagania 1 raz użyty w tym segmencie aut
jak dlamnie ok mam sedana
jak w każdej Toyocie zresztą w każdym Japończyku doskonała
tu jest troche gorzej szyby szybko parują, jedyne co jest dobre to klimatyzacja elektroniczna dwustrefowa
miejsca wystarczy dla wszystkich bardzo pojemne auto
auto zachowuje sie tak jak by było klase wyżej niż jest ponieważ nawet po przekroczeniu 100 km/h nie słychać silnika i peu powietrza już powyżej 150km/h odzywa sie silnik ale jest cichutki a powietrz słychać dopiero przy 165-170km/h
jak na 1.8 nie jest żle no ale to jest już raczej dużu silnik to potrzebuje sobie troche więcej zjeść srednio spala 7.0l nie jest tak najgorzej
perfekt i jeszcze raz perfekt
bez uwag
bez uwag