Ocena kierowcy - Suzuki Swift IV Hatchback 5d

Horwat, 17 lat temu
Rok produkcji 2007
Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Nie wiem co zaskoczylo ale generalnie same pozytywy. Mysle ze to jaki fun jest tym jezdzic.
Autko naprawde przemile. Co mozna powiedziec to ze, naprawde jest duzo radochy z jazdy. Nie wiem skad sie to bierze, ale jakos sie sama miska usiecha w tym samochodzi :-)
Silnik bardzo dobrze, jest cicho i toczy sie calkiem zwawo.
Bardzo krotka jedynka poza tym doskonale.
Prowadzi sie rewelacyjnie.
Widocznosc super. Duze lusterka boczne. Brak zastrzezen.
Wszystko na swoim miejscu. Przjerzyscie i prosto. Regulacja radia w kierownicy. Wszystko chodzi bardzo precyzjnie i przyjemnie.
Ogrzewanie nie wiem bo jeszcze nie grzalem, klimatyzacja natomias super.
Z przodu mam wiecej miejsca niz w swoim foresterze. Fotel daje sie dobrze wyregulowac i jest jeszcze kupa miejsca nad glowa. Z tylu nie wiem bo nie siedzialem ale dzieci nie narzekaja. Wazne ze zaglowki tylnych siedzen schodza bardzo nisko wiec spokojnie mozna wozic dzieci tylko w poddupnikach.
Do 110 rewelacja pozniej samo sie radio podlasnia wiec generalnie nie zauwaza sie ze jest glosniej. Zreszta super ta funkcja z tym radiem. Nie ma tak ze czlowiek pozniej stanie i radio ryczy jak najete bo oczywisccie jak samochod zwolni to sie scisza.
Na razie auto ma nieco ponad tysiac km wiec do fabrycznych danych jeszcze daleko. Komputer pokazuje sredie 7,5 w fabryce mowia 6,2 zobaczymy.
Duzo ogladalem zanim kupilem i nie ma mozliwosci kupic tak wyposazonego samochodu za takie pieniadze. Wykonanie super. Brak tylko skory na kierownicy bo na siedzeniach nie musi byc. Nie bylo nawet w opcjach szkoda.
Brak
Brak