Ocena kierowcy - Subaru Forester III

miro, 14 lat temu
Rok produkcji 2008
Subaru Forester III 2.0 150KM 110kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : bardzo fajna sprawa stały naped na 4 kola
autko bardzo fajne, sporo lepsze od poprzednika i konkurencji w postaci Rav4. wygodne w miescie i w terenia, dosyc wysokie wiec wszedzie sie wjedzie co jest dla mnie wazne ale najlepsze jest to ze ma staly naped na 4 kola-cos wspanialego
Silnik elastyczny, do 3,500 obr cichy :)
skrzynia nie jest zbyt fajna. twarda i ciężko biegi wchodzą
uklad jezdny rewelacja, autko doskonale sie prowadzi i w 100% poddaje się kierowcy
idealnie!! duże szyby, wszystkie! zarówno z przodu jak i z tylu doskonale widać co się dzieje. Lusterka - najlepsze lusterka jakie do tej pory spotkałem. najlepiej widac to jezdzac w duzych misatach: mozne manewrowac bez zadnego problemu miedzy samochodami.
w przedniej czesci samochodu jak najbardziej plus, gorzej jest w tylnej czesci :/
auto wydaje sie duze w srodku i takie jest, tylko troche boli tylek jak sie siedzi na tylnej kanapie na srodku. duzo miejsca na nogi przed kazdym siedziskiem
tragedia to glośne zawieszenie no i spora buda wiec przy wiekszych predkosciach wiatr robi sporo szumu, ale nie jest zle :)
silnik w miare mocny ale uwazam ze troche za maly ale za to spalanie mnie zaskoczylo, myslalem ze bedzie wieksze
nie jest zle, co prawda wykonanie w srodku troche lipne(plastiki), ale nadrabia mechaniką no i wkoncu to jest SUBARU!
kurtyna bagaznika- luzne polaczenia montazowe i troche halasuje
nie dzialo mi sie nic powaznego. troche alarm mi zeswirowal ale to kwestia ustawienia

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 150KM 110kW [l/100km]

10,4