Oceny Skoda Superb III Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW 2019-2020

Skoda Superb III Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Superb III Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW 2019-2020

3,1
~Grzegorz .T.
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto zrobione z kiepskich podzespołów wszystko po taniości i tak ok 20 " check engine " pojawia się z czasem zanika serwis nie wie co z tym zrobić ? z czasem trzeszczy tył wentylator chłodnicy się rozleciał wyciek płynu chłodzącego 3x kierownica reklamowana przycisk do odpalania wymieniony 2x co z tego że na gwarancji widać ze auto poskładane jest z tandety i to nie jest tylko w moim aucie to norma skwapliwie i skrzętnie pomijana przez...
3,1
~Grzegorz .T.
~Tomasz
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Fajne pojemne autko. Silnik dynamiczny, spalanie ok. Po 5 miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolony, nic się nie psuje. Wkurzające jest tylko tempo przełączania biegu z 1 na 2 - stanowczo za szybko wbija 2 - ma się wrażenie że z niej rusza :) poza tym nie ma się do czego przyczepić. W trasie ekonomia i wygoda.
~grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Świetny samochód w trasy jak i miasto. Świetnie wyciszony, mnóstwo dodatków i przede wszystkim wygodny. Kupiłem gotowca w którym brakuje mi w zasadzie tylko podgrzewanej kierownicy.
~Aleksander
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo duże komfortowe auto za przystępną cenę. Pewne prowadzenie i bardzo dobra trakcja ze względu na doskonale działający napęd 4x4. Polecam!
~MARK
Kombi Facelifting 2.0 TDI 190KM 140kW
Na zimnym silniku słabo ciągnie przy podjeżdżaniu pod górę podczas wyjazdu z garażu.Ogólnie przy rozgrzanym silniku -ok. (Silnik)
Skoda Superb III Kombi Facelifting