Ocena kierowcy - Skoda Octavia IV RS Liftback

Rok produkcji 2022
Skoda Octavia IV RS Liftback 2.0 TSI 245KM 180kW od 2020 - Oceń swoje auto
Inne : Brak
Układ elektryczny : Ciągle coś wyje
Dzień dobry, na wstępie chciałbym poinformować, że ocena zgadza się ze stanem faktycznym. Posiadałem wcześniej octavię iii rs i byłem mega zadowolony, po przesiadce na 4 rs jestem mega rozczarowany. To taka zwykła octavia ze zmienionymi zderzakami i podkręconą mocą.. tyle. Beznadzieja, jedyna emocja jaka we mnie wzbudza to zdenerwowanie, bo przy każdym uruchomieniu muszę gasić sztuczny dźwięk silnika z głośników przez który auto trzeszczy oraz start stop. Czekam tylko żeby pozbyć się tego badziewia, dodatkowo kolejna rzecz. Jak jeszcze raz zobaczę zdjęcie na grupie octavia rs nowej „kury” to rzucę telefonem w maskę, może doda trochę charakteru temu paździerzowi. A proszę uważać na słowa przy fanach octavii 4 rs, bo większość z którymi rozmawiałem uważają, że ten samochód lepiej przyspiesza niż Bugatti, brzmi lepiej niż V8 z lat 60 i jest lepiej wykonany od bentleya. Pozdro nie dla octavii
Przyspiesza jak każdy samochód w dzisiejszych czasach. Sory znaczek rs to trochę słabe określenie tego auta. Passat b7 bodajże w tdi o mniejszej mocy lepiej idzie i uwaga.. nie ma znaczka RS
DSG zawsze na plus. Szybka, sprawna, ale to dsg wiadomo
Emocje jak w fabii. Podsterowne, ślizgające się g**no
Elementy uginają się jakby był z plastiku. Strach się oprzeć
Twardszy niż taboret. Oczywiście każdy powie zaraz, że nie mam aktywnego zawieszenia. Jeździłem, dla mnie to jest to samo. Psst dst dts czy jak to tam, to nie pneumatyka
No comment
Spoko, ale ekran zanim cokolwiek zajarzy, to chwilę trwa, natomiast jest to bolączka dzisiejszych czasów
Przyznam, miejsca jest bardzo dużo jak na golfa w sedanie
Słabizna totalna. Głośno strasznie. Moim zdaniem o3 lepiej wyciszona
Tanie części, w miarę tani serwis
Null zero. Wymieniłbym na wszystko inne

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TSI 245KM 180kW [l/100km]

11,0