Ocena kierowcy - Skoda Kodiaq I SUV

Silnik 2.0 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2017
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Skoda Kodiaq I SUV 2.0 TDI 150KM 110kW 2016-2021 - Oceń swoje auto
Silnik : Zużycie przy tej masie ok 6 - 6.5 l w mieście a poniżej 6 na trasie . W dodatku hula 150 koni
Inne : Brak
Auto kupiłem na wypady rodzinne 2+2 . Dużo jeździmy w Bieszczady i na Chorwację. Jesteśmy wysocy , syn prawie 195 cm i mieści się na tylnym siedzeniu komfortowo. Nie lubiłem grupy Vag ale po tym aucie ( a zastanawiam się nad kolejnym zakupem) chyba wybiorę Skodę choć z cenami szaleją. Auto po 200tys praktycznie bezawaryjne . Jedyny mankament uchwyt rączki od drzwi - trzeszczący. Silnik ze spalaniem na poziomie 5.5-6 l nie trzeba komentować. Mankament - cena teraźniejsza Skody
Rewelacja w każdych warunkach , nie jest to formuła 1 ale przy 4 osobach i boxie na dachu pełnym załadunku komfortowa jazda
Ok
4x4 rewelacja zwłaszcza w zimie w Biesach gdy się bmki mija i z rowu wyciąga .
Uchwyty drzwi od wewnętrznej strony do poprawki . U mnie wymienili od kierowcy na gwarancji . Choć każda ma taki feler
Wysoko się siedzi i wszystko widzi
Jak by można dać 10 gwiazdek bym dał . Nawet zszedłem w covid zapakowany po kokardkę na wczasy z bodem pełnym na dach przy spokojnej jeździe max120 do 5.5 l /100 km . Trasa na Chorwację 1250 km
Ok
Dla mnie jak szukałem suva to był podstawowy temat i dlatego zamiast. Toyoty ravki wybrałem kodiaqa. Strzał w 10 przestrzeń , z tyłu rewelacyjna nawet dla 200 cm osoby
W miarę - to nie luksus mi przy 140 nie przeszkadza
Części tanie jak barszcz , niemiecka technologia i dostępność wszystkiego . Miałem Toyote wcześniej więc wiem jakie tam są koszta
Była rewelacyjna auto za 140 tysięcy, z silnikiem oszczędnym i 4x4 z dużą przestrzenią . Teraz trochę odkleiła się skoda po tym sukcesie i wolą już ponad 200 tysi
Poza drzwiami wszystko gra
Zero