Oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 80KM 59kW 2006-2008

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 80KM 59kW 2006-2008

3,2
~AdamolSS
Kombi 1.4 80KM 59kW
Skoda to idealny samochód dla ludzi traktujących samochód jako wozidło z domu do pracy i czasem na jakiś wyjazd weekendowy. Auto dobre dla pary bądź rodziny 2+2. Nie ma klimatu ani charakteru. Od strony technicznej jest całkiem niezłe, jednak jakość wykonania zostawia bardzo wiele do życzenia i pozostawia pewien niesmak. Drobne usterki psują radość użytkowania. A do trzeszczenia różnych elementów trzeba się po prostu przyzwyczaić. Model niby...
2,9
~Klaudia
Kombi 1.4 80KM 59kW
Witam wszystkich, samochód dostalam od rodzicow, niestety idealny nie jest, wrecz przeciwnie ma sporo wad, najwieksza moim zdaniem to malo miejsca w srodku, ciezko tam sie chocby zabawc ahaha, skrzynia troche szarpala no i rdza zaczeła go brac mimo ze dblam wyjątkowo dobrze! po za tym chce powiedziec ze mam ten model na sprzedaż, wiec po zdjecia i wiecej informacji zapraszam na insta! @tajnyromans
~Rj
Kombi 1.4 80KM 59kW
Wielki spadek jakości w Fabii na przestrzeni lat 2002 - 2007! Koncern ewidentnie wprowdził oszczędności w częściach: plastiki w kabinie, szyby, kierownica (w roczniku 2007 zaczeła się wycierać w 7 letnim aucie, rocznik 2002 sprzedałem jako 12 letnie auto i nie było ani milimetra wytarcia), pasy bezpieczeństwa (słabe sprężyny od rolowania) itd.
~Piotr
Kombi 1.4 80KM 59kW
Z instalacją gazową bardzo ekonomiczne i w miarę pojemne (bagażnik) auto. W środku z miejscem nieco gorzej. Zanim kupiłem Skodę miałem złe mniemanie o tej marce. Stawiałem ją na równo z fiatem. Jestem miło zaskoczony
3,7
~AdamolSS
Kombi 1.4 80KM 59kW
Auto w miarę dobre dla ludzi którzy samochód traktują jedynie jako środek transportu. Jest to auto ekonomiczne popularne na rynku wtórnym. Z częściami nie ma problemów a i serwisy mają umiarkowane ceny.
~Palo
Kombi 1.4 80KM 59kW
Autko dla pary. Małe dzieciaki też się zmieszczą. Na codzień i wyjazdy weekendowe. Długie przeloty są raczej męczące. Każde zakupy się mieszczą.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Kombi 1.4 80KM 59kW
7,6
~Piotr ze Skowarcza
Kombi 1.4 80KM 59kW
Ważne w ocenie każdego auta jest to z czego się przesiadliśmy. W porównaniu do fiata uno 1,0 gaz skoda to Niebo a ziemia.
~manik
Kombi 1.4 80KM 59kW
silnik jest OK jak na swoją moc i pojemność, przy redukcji spokojnie można wyprzedzać (Silnik)
Skoda Fabia I Kombi