Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Kombi

jarro, 18 lat temu
Silnik 1.2 i 64KM 47kW
Rok produkcji 2006
Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 47kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
samochód wart swojej ceny w tej klasie, przyd kupnem miałem dylemat , moze toyota yaris 2 , grande punto lub skda fabia, punto ładne ale w środku jakość fiatowska, toyota yaris - te zegary na środku i droga z lepszym wysposażeniem, skoda wypadła najlepiej
jak na 3 cylindy to ładnie brzmi i nawet nie słychac w środku silnika przy małyobrotach , tylko trochę słaby, ale wiedziałem na co się decyduje.
wchodzą leciutko, bez zgrzytów, zobaczymy jak będzie przy większym przebiegu
twardy, taki lubię , dobrze trzyma sie drogi rewelacyjne wspomaganie kierownicy , zawieszenie jest ok niec nie stuka narazie
przednie słupki przysłaniają widocznośc i z tyłu kiepsko , ale jest czujnik wiec nie ma problemu.
grzeje szybko, nie ma klimy wiec z chłodzeniem różnie jes, ale można otworzyć okna
sprzodu idealnie, regulacje siedzenie i kierownicy we wszytskoch poziomach, nawet wysocy nie bedą mieli problemu.z tyłu małe dziecko izona sa zadowolone nie narzekają.
nasze drogi złe więc słychać oponu na nierównościach
i tu jestem zaskoczony pozytywnie, jak narazie to 750 km na baku - ale mam lekka noge. np przy przejchaniu 230 km komputer wskazywał że jeszcze moge przejechać 550
za 40 tysięcy pogate wyposażenie tylko brak klimy i bocznych poduszek. więc jest super, dealer się popisal i dali alarm, blokade skrzyni biegów dywaniki i zimówki za pół ceny, czego wiecej oczekiwć
mały przebieg i młode auto narazie nic się nie dzieje, napisze wiecej za rok ja wzrośnie przenieg
nie ma do tej pory

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i 64KM 47kW [l/100km]