Ocena kierowcy - Skoda 105 I

Silnik 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
Rok produkcji 1983
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Skoda 105 I 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW 1976-1983 - Oceń swoje auto
Karoseria : mój tato oczywisce ja zakonserwował po swojemy tylko sobie znanymi metodami i o dziwo dopiero teraz wychodzą niewielkie bąble na tylnych nadkolach no i standardowo drzwi toszke zżera i progi :D tak to kupy sie trzyma :D
jeżdżę nią od 13 roku życia a już na karku mam 21 :D na niej się uczyłem jeździć, tato jechał nią do ślubu w 83 , zawoziła mnie na wakacje, a teraz do pracy, także sentyment mam do niej wielki :D nawet mojej dziewczynie się podoba :D :D a użytkownikom życzę bezusterkowego użytkowania :D
porshe to nie jest, mocy brak, przyspieszenie prawie żadne ale od kaszlaka lepsze :) szkoda ze 4 biegi bo powyżej 80 w środku jest jak na koncercie Behemota! trzeba gazowac jak jest zimny bo gasnie! ssanie działa tylko jak sie je wyciągnie na maksa bo w przeciwnym razie silnik też gaśnie :D
skrzynka nez zarzutów jak na ten rocznik. Chociaż jedynka trochę haczy i czasami nie wchodzi :D
układ jezdny jest tragiczny nie oszukujmy się :D na nierównościach poprzecznych buja przodem jak low rider;em :D znajomy wkładał worek ziemniaków albo pustaki do bagażnika :D podobno pomagało :)
widoczność bez zarzutów chociaż bywa ze tiry jadące z naprzeciwka składają mi boczne lusterko :D
wszytsko na swoim miejscu :D
w zimie zanim się rozgrzeje to tragedia! szyby same zamarzaja w srodku i na zewnątrz. musiałem dwa razy stawac i zdrapac w tamtym tygodniu a był tylko lekki przymrozek :D ale jak sie rozgrzeje to jak z suszareczki :D w lecie parówa okropna ale otwierasz szybę i jak w kabriolecie :D
miejsca pod dostatkiem jak na samochód sprzed ćwierć wieku :D nie raz w niej spałem na plenerowych imprezach :)
nie pasuje do tego samochodu takie słowo jak wyciszenie :D
mi średnio pali 10L na 100. Troche sporo ale zeby jakos sie ruszyc w mieście trzeba przydeptac pedał gazu :D cześci sa praktycznie za darmo :D
silnik ma 111000 przebiegu i jako tako działa :D jak sie rozgrzeje świeci sie kontrolka oleju na wolnych obrotach. tak to okej :D pierścienie zostały wymienione na nowe przy przebiegu 88 000.
hmmm... przez 25 lat posiadania tego samochodu przez mojego tatę nic powaznego sie nie zepsuło! :D w tamtym roku wymienił pompe paliwa za 120 zł i do tej pory hula :D
Skoda 105 I