Lista ocen Seat Toledo (1282)

~WOLF69-TCP
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Malo awaryjny,ekonomiczny,pojemny,dobre przyspieszenie i wiele innych
~Sony
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie oceniam moje autko na 5 z malutkim minusem;)
~krzysiek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
silnik być może kulturalny nie jest ale ma niezłego kopa i skromny apetyt na ropsko, moment obrotowy po prostu wypruwa z nas flaki podczas gdy prawa noga wciska pedał do spodu , elastyczność super, ciągnie od 1500 obrotów, wyprzedzanie to prawdziwa przyjemność, autko rwie do przodu jak rakieta. (Silnik)
~waldek
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mimo, że silnik ma tylko 105KM, radzi sobie z autkiem w każdej sytuacji, wyprzedzanie na 5 biegu jest przyjemnością. Kultura pracy może nie jest imponująca ale mi to nie przeszkadza dla mnie ma to jeździć i silniczek wywiązuje się z zadania bardzo dobrze. (Silnik)
3,3
~kondziu46
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Witam. Samochód posiadam od 3 lat. Moje toledo w wersji Stella (srebne wstawki, klimatronic, tylnia roleta) sprowadziłem z NL z instalacją gazową. W tym czasie przejechałem prawie 15tys km- głownie po mieście (80tys mieszkańców) w większości krótkie odcinki po 5 km. Cóż można powiedzieć. Samochód do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Bez żadnych rewelacji ani udogodnień. Jak to w grupie VAG. Nie jestem fanem niemieckiej technologii.....
3,6
~Dejwid
Liftback 1.6 i 75KM 55kW
Samochód pakowny i przyjemny w prowadzaniu ale sporo drobiazgów zadecydowało że się go pozbyłem. Kupiłem używany jeździłem 5 lat i zrobiłem nim ponad 120 000km. Przy przebiegu 289 000km silnik nie brał ani grama oleju.
3,8
~arka3
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Dobry samochód za nie duże pieniądze. Ważne zeby nie był "walnięty" Polecam samochody kupione w kraju, jest ich sporo. Idealny dla rodziny, niskie koszty i duża przestrzeń.
~Redis
Sedan 1.6 102KM 75kW
Fajny rodzinny samochód, wyróżnia się latwo go znaleźć na parkingu pod marketem :0 Wygodny ,praktyczny ,bezpieczny i w dobrej cenie !!! Tylko brać :0
~Jurek
Liftback 2.0 i 115KM 85kW
Autko godne polecenia osobom szukających wygodnej i nie drogiej jazdy (LPG) w samochodzie wartym swojej ceny, jednak jeżeli ktoś jeździł wcześniej Golfem III 2.0 GT (też LPG), bedzie musiał się przyzwyczaić do parkowania trochę dłuższym samochodem i do tego, że jednak trochę wiecej pieniedzy mu zostanie w portfelu, jak podsumuje wydatki z całego roku. Oceniam swojego Seata na 4+
~Dawid
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto do bólu poprawne, wytrzymałe, w miarę ergonomiczne i komfortowe. Kompletnie bezawaryjne, choć nie pozbawione wad.
Seat Toledo