Ocena kierowcy - Seat Toledo I

Jurek, 20 lat temu
Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1992
Seat Toledo I 2.0 i 115KM 85kW 1991-1999 - Oceń swoje auto
Autko godne polecenia osobom szukających wygodnej i nie drogiej jazdy (LPG) w samochodzie wartym swojej ceny, jednak jeżeli ktoś jeździł wcześniej Golfem III 2.0 GT (też LPG), bedzie musiał się przyzwyczaić do parkowania trochę dłuższym samochodem i do tego, że jednak trochę wiecej pieniedzy mu zostanie w portfelu, jak podsumuje wydatki z całego roku. Oceniam swojego Seata na 4+
silniczek jak na swoje lata nic sie nie zestarzał, i do tego na LPG praktycznie nie czuć różnicy, choć instalacja nie była tania
pracuje bardzo precyzyjnie, ale to może dlatego że mam wersje GT, no i nic sie złego z nią nie dzieje
obiżone, twarde zawieszenia sprawia, że samochód sam wchodzi w zakręty i do tego nic tam z dolu nie stuka
troszkę za szerokie słupki tylne, ale da się wszędzie wjechac tyłem
jest powyżej kreski
szybko grzeje zimą, i latem nawet daje rade z chłodnym powietrzem
z przodu fotele kubełkowe regulowane w wszystkich płaszczyznach dają pełną satysfakcję z jazdy, a z tyłu to nawet nie wiem jak się jeździ :), ale jakoś tam wyprofilowane też są
silniczka nie słychać !! przeszkadza trochę szum wiatru dobiegający prze szyberdach ale to dopiero powyżej 160 km/h
autko jeździ na gazie, a przez większość roku w mieście mieści w 13,5l, a zimą dochodzi do 15l, na trasie jest lepiej po tak odpowiednio spala 9l i 10l, jednak musze dodatać że samochód został kupiony z myślą o agresywnym stylu jazdy, więc jak dla mnie bobma !!
w cenie danego rocznika 2.0 GT, ciężko znależć samochód równie wypasiony w dodatki, a zarazem zadbany i z takimi możliwościami pod maską
w 2000 sprowadziłem go ze Szwajcarii i tam był serwisowany w ASO (pełna książka), i jak na razie to tylko zapadła się tylna półka pod ciężarem, i coś ciężko zaczął chodzić szyberdach po zimie
w 2000 sprowadziłem go ze Szwajcarii i tam był serwisowany w ASO (pełna książka), i na razie tylko rozrusznik padł na dobre
Dziennik kosztów dla Seat Toledo I 2.0 i 115KM 85kW
8,6