Oceny Seat Cordoba II Sedan 1.4 16V 75KM 55kW 2000-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Sedan 1.4 16V 75KM 55kW 2000-2002

~Konor
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód prezentuje się bardzo dobrze, jeździ jeszcze lepiej niż wygląda, a jazda nim to przyjemność zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Pojemny bagażnik zmieści sporo bagaży na dłuższy wyjazd, a silnik nie spali przy tym za dużo.
2,7
~hubert
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
MOŻE MIALEM PECHA JESLI CHODZI O AWARIE ALE RESZTA TEZ PRZECIETNIE , SLABY I AWARYJNY SILNIK I OSPRZET ,SKRZYNIA PEKŁA, .......W SRODKU MALO MIEJSCA ,SLABE PLASTIKI,GLOSNY , BAGAZNIK BEZ POMYSLU ,POWINNI MONTOWAC DUZA KLAPE JAK MIALEM W SUNNY , .......ZACHWYCIC SIE MOGA NIM TYLKO LUDZIE KTORZY PRZESIEDLI SIE Z FIATA 126 P
~Mateusz W
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód posiada ładną linie do tego jest oszczędny i niezawodny, świetnie trzyma sie drogi i ma ładne wykończenie wnetrza i te fabryczne radio seata i podświetlone zegary na czerwono nadają świetny klimat podczas nocnej jazdy
~Adaś
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Jak ktos mało jeździ to wiecej do szczęścia nie potrzeba.Cztery osoby jak wsiądą spokojnie mogą robić 500km/dzień i nie będą potrzebować masazysty. Jak się będzie psuła to da się zrobić za małe pieniądze i w każdej wsi. Szkoda, że wykonanie nie jest lepsze, ale za świerszcze trzeba winic naszych drogowców, nie producenta.
3,6
~J.ELA W.
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
bardzo duży bagażnik silnik bdb przyspieszenie bardzo dobre przy wyprzedzaniu,trochę za niskie zawieszenie jest to problem przy parkowaniu obok wysokich krawerzników po pięciu latach super lakier metalik.
3,6
~pigula217@com.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
auto z duzym kufrem.Onosnie oplat serwisu :koszt ubslugi w 1roku exsploatacji wjednym zserwisow hcieli ok.500zl. pojechalem 100km.dalej do wiekszego serwisu i ta sama usluga kosztowala mni 250zl. prz zastosowaniu tych samych materialow. jak to mozliwe?????.
3,2
~rm5p@wp.pl
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Trafiłem na kiepski egzemplarz. Dużo usterek tuż po kupnie. Cały czas cos się działo jak jeździłem do ASO. Przestałem jeździć, usterki usunął prawdziwy fachowiec i teraz jest OK. Moja rada: Po kupnie nowego samochodu z dala omijać ASO. Twój samochód będzie dawcą podzespołów dla innych (z czegoś mechanicy muszą żyć). Sam widziałem. Jeszcze jedno: z daleka omijać ASO w Stalowej Woli.
3,4
~Piotr
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Auto jest fajne ale z innym silnikiem raczej. Chyba że mój był jakiś pechowy, olejożerca straszliwy od początku i zapychająca się co chwile odma. Jednak zrobiłem nim na gazie 80k.
~morris
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód z tego rocznika, a może taki egzemplarz (podobno części w całości made in VW, tylko skład hiszpański) bardzo udany. Szkoda by go było sprzedać, a jesli to w dobre ręce.
~Rafał
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
wspaniały sportowy wygląd dobry silnik ekonomiczny i brak większych usterek
Seat Cordoba II Sedan