Ocena kierowcy - Seat Cordoba I Sedan

Tomek, 22 lat temu
Silnik 1.8 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Seat Cordoba I Sedan 1.8 i 90KM 66kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Doskonaływybór dla młodego kierowcy z obciażeniami typu:żona dzieciak... wersja 1800 ma super kopa i mało pali -seaty z wczesnejprodukcjisa bezawaryjne -a przynajmniej mój był
samochód miał swoje lata, ale jeździł bardzo dynamicznie - po 8 latach wymieniliśmy mu akumulator (rekord?) reszta części niewymieniana... kompletnie zapuszczona bestia - ale on był na
jeździłem innymi autami i tak
twardy, sportowy,bezpieczny - zawieszenie nie wymieniane, ani nie konserwowane przez 150 tys km - czuć było potrzebe wymianytylnych amorków.
No przejrzysty to on nie był, zwłaszcza przy 171 cm wzrostu... Szło się jednak przyzwyczaić
mozna się przyczepić do
kiepsko sie nagrzewa, nie chłodzi - brak klimy...
mały samochodzik... ale ja takie lubie
ani złe ani dobre - 1800 miał ładne brzmienie
rewelacja: palił 6.6l / 100 na trasie - magnetyzer obnizył to do 6l... wielokrotnie testowane,a nie wierzyłem -W mieście jeżdżąc jak szatan spaliłem 8l
opchnąłem go do komisu - sprzedano go za 15 000 -zazdroszcze kupcowi -trafił na świetne auto.
wielki brat jest pod wrażeniem-poza detalami typu: prawe oknosię nie otwiera -elektryka do poprawki.... NIC przez tyle lat - acha - po 8 latach dostał nowyakumulator bo autoalarm wariował ;)
Oby307 która zamówiłem była choć w połowie takniezawodna
Seat Cordoba I Sedan