Ocena kierowcy - Seat Cordoba I Sedan

shogerer, 16 lat temu
Silnik 1.8 i 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Seat Cordoba I Sedan 1.8 i 90KM 66kW 1993-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : zyleta jest katowany i nic i nic i nic dalej chodzi i nawet nei kwiczy:):):)
silnik bezawaryjny, dobrze sie zbiera takze ,wytrzymuje największe katy i tak ma byc
może by ale mogłaby lżej chodzi szczegłólnie dla kobiet ale ogólnie ok
niestety odczuwa sie dziury, mogłby byc bardziej miekki i szerszy bo troche przechyla sie na boki ale uwazam ze moze byc nie jest najgorzej
do przodu dobrze ale to tylu to nie fajnie nic nei widac szczegolnie jak ma sie tylny spoiler takze na wyczucie bardziej
wszystko pod reka
cordoba dobrze grzeje nei mam zastrzerzen lepiej niz astra
z przodu dobrze ale z tylu nie bardzo z tego wzgledu ze siedzienia tylne przesuniete sa do przodu zeby byl wiekszy bagaznik
oj tu jest lipa przy wiekszej predkosci jest bardzo glosno tkaze trzeba glosno radio sluchac:)
tu jest dobrze nawet bardzo uwazam ze spalanie jest zadowalajace takze pod tym kątem to auto jest swietne
cena dobra ze ta kase warto jest lepsza od golf# i astry zdecydowanie
te auto naprwde mnie jeszcze nie zawiodlo nic sie nie dzieje jak narazei i mam nadzieje ze dalej tak bedziej a katuje je niemilosiernie i dalej jezdzi

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 90KM 66kW [l/100km]

9,2