Ocena kierowcy - Rover 400 II Sedan

ROVEROMANIAK, 18 lat temu
Silnik 1.6 Si 111KM 82kW
Rok produkcji 1998
Rover 400 II Sedan 1.6 Si 111KM 82kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Nie ma samochodu bez wad
Dobre ale mogłoby być lepsze z tego wzgledu iż na 3000 obrotach auto zaczyna nie co głośniej mruczec. Jednak jak się rozbuja to juz leci cichutko,wręcz płynie.
Ocana jest z tego wzgledu taka ponieważ wsteczny czasami trzeba wzucac z 2 razy za nim załapie ale to tylko wsteczny, wszystkie inne wchodzą gładko
Troszeczkę za mały prześwit jak na nasze drogi lae wsumie jest ok tylko czasem mozna zachaczyc o nieruwności
Najgorzej jest do tyłu ponieważ nie widać bagażnika w sedanie ale do przodu i na pogi widoczność jest dobra
Do niczego nie mozna się przyczepić. Niektóre kształty w tym samochodzie są o wiele ładniejsze niż w niejednym droższym samochodzie.
Niestety ogrzewanie jest strasznie oporne i nie działa prawidłowo z tego wzgledu ze auto stoi pod chmurką i zimą zeby odmrozic wszystkie szyby potrzebowałem ok 30 min ale było - 25C
Trochę mało miejsca z tyłu na głowę no i jezeli z przodu siedi osoba dosyć wysoka to jak dla mnie troszeczkę za mało a mam 180 cm
Auto juz słychać przy odpalaniu ale moze dlatego ze jest zamontowany stożkowy filtr powietrza i sportowy wydech więc moja ocena jest pewnie za niska ponieważ znam go takiego od początku. ale jak się nie przekracza 2500obr to auto jest ciche
Zuzycie paliwa jest dobre na poziomie średnim ok 7 litrów. Ostatnio były wymieniane klocki i tarcze chamulcowe i tuleje wszystko za 500 zł
Jak za te pieniądze to nie ma co nazeczak auto jest na przyzwoitym poziomie i robi wrazenie na niektórych choć już auto ma parę wiosenek za sobą.
poprawiłbym tylko skrzynie chodzi o wsteczny
Brak powazniejszych usterek auto ma 160000 na liczniku i nic powaznego się jak narazienie stało

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Si 111KM 82kW [l/100km]

7,3