Ocena kierowcy - Renault Twingo I

wena, 19 lat temu
Rok produkcji 1996
Renault Twingo I 1.2 55KM 40kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
jestem zadowolona z wyboru, autko sprawdza się na dłuższe trasy i wyjazdy bo dość pakowne, spory bagażnik, bezpiecznie, Ladnie się prezentuke czarne - moje kjest jaskrawo żźółte więc łatwo je zauważyć na drodze przy każdej widoczności co idzie na plus:-))
bdb startuje (zrywny), mój nie przepada za wilgocią i czasem jak porządnie zmoknie kilka dni na parkingu to ciężko zapalić
dość "szeroka" jeśli chodzi o odległosci pomiędzy kolejnym biegami na skrzyni (trzeba się namachać)ale idzie sie przyzwyczaić
super trzyma się drogi ze względu na szeroki rozstaw kół
dobrze widać z przodu i z tyłu, duże lusterka, jest ok
jest ok, poza tym samochód krótki więc łatwo parkować przy jezdni
nawiew można regulować; nie mam klimy, więc tak sobie przy starcie przy dużych mrozach a latem w upale zaduch
baaardzo dużo miejsca z przodu i równie dużo z tyłu, regulowane przesuwanie siedzeń super
silnik pracuje cicho, można niespodziewanie podjechać do kogoś:-), przy większych prędkościach głośniejszy
pali średnio ok 5/3,5-4, zalezy jak sie jedzie, przeglądy i naprawy wykonywane w autoryzowanym serwisie drogo, częsci też nie najtańsze ale ich zużycie nie jest szybkie więc da się znieść
kupowałam z Niemiec powypadkowe więc nie było źle:-)
ok
po zamoknięciu traci początkowo styki w silniku i jedzie charcząco, co mija po rozgrzaniu, klocki hamulcowe i 4 łożyska musiałam wymieniać
Renault Twingo I