Oceny Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2004-2008

Najnowsze oceny Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2004-2008

3,8
~maniek
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Chce zaznaczyc , że to moja druga Meganka 1,5 dci 85KM. Z doświadczenia powiem,że do 200 tyś km auto które jest zadbane nie powinno sprawić problemów. Natomiast powyżej tego przebiegu może zdarzyć się wszystko. Samochód dość udany ale niedopracowany. Głównie szwankuje osprzęt silnika delphi. Nie wiem być może na simensie jest lepiej. Auto dość przestronne i lekkie w prowadzeniu chociaż zaiweszenie dla mnie jest za twarde! Fotele nie trzymają w...
3,8
~shrek&fiona
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Auto poza wspomnianymi usterkami sprawuje się dobrze.Silnik to najmocniejszy jego atut,więc może wytrzyma trochę czasu... wrażliwy na gorszej jakości paliwo, należy o tym pamiętać.Żonie się podoba i jeździ jej się świetnie, ale Audi nie dorasta do pięt.
~matszw@onet.eu
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Nie warto lać paliwa kiepskiej jakości, silnik odczuwa i może za szwankować podobnie jak w mojej megance... Samochód dla niektórych ładny dla innych maszkara-kwestia gustu, mi spodobał się od pierwszego wejrzenia.
3,5
~Marek M.
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Ogólnie autko polecam ale tym tylko ktorzy pamietaja o oleju i nie maja ciezkiej nogi.
~daro
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Cztery gwiazdki za zapychający sie odpływ klimatyzacji. Awarie zaworu turbiny. Plastiki trzeszczą..
~Robert F.
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Jest to najlepsze auto jakim jeździłem. Dbam o nie, aby jak najdłużej służyło. Dbać o turbinę - nie szaleć na zimnym silniku, poczekać chwilę po zatrzymeniu.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
5,1
~Paweł
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Wbrew opiniom auto sprawuje się bardzo dobrze. Jak na diesla w aucie jest cicho. Zużycie paliwa to największa zaleta tego samochodu.
~F. Dawid
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Naprawdę super, moim zdaniem ładne, wygodne i ekonomiczne autko dla niewielkiej rodziny. Polecam jeśli ktoś dba o samochód i nie będzie go zaniedbywać.
~marek
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
dobre auto ekonomiczne,bardzo podatne na zle paliwo w tym kraju,w moim przypadku omijam stacje ORLEN-paliwo tam to jakas kpina.
~Aga.
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
W zasadzie nie mam żadnego większego zastrzeżenia, może z tylu powinno być troszkę więcej miejsca.
Renault Megane II Hatchback