Oceny Renault Kangoo II Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW 2008-2013

Najnowsze oceny Renault Kangoo II Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW 2008-2013

3,1
~Tomek
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Dobrze że to jest auto służbowe bo jak bym miał sam kupować trabanta z logiem RENAULT (cały przód jest z plastiku błotniki itd. nadkola są tylko plastikowe nie ma nad nimi blachy z wyjątkiem metalowej klapy silnika, z tyłu jest też sporo plastiku i jakość ich połączeń jest taka sobie) to bym się długo zastanawiał i pewnie bym się nie zdecydował. Fakt że ten trabant ma bogate wyposażenie przemawia na jego korzyść.
~kwiatek0212
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony naczytałem się negatywnych opinii o tym modelu ale zdecydowałem się i jestem zadowolony
3,7
~Piotr
~michał
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
nie było nic poważnego do tej pory zobaczymy później (Bezawaryjność (poważne usterki))
2,9
~poznaniak
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
silnik chodzi cicho -to plus , mała moc w stosunku do masy i kształtu nadwozia -wielki minus (Silnik)
3,3
~Texas
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Jeden wielki muł na takie auto. zanim zaczniesz wyprzedzać to musisz czekać żeby zamkneli pas z naprzeciwka.LIPA (Silnik)
~kkk
~tomeczek
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
4 tarcze wentylowane!! Z tyłu sprężyny!!-nie belka skrętna jak kiedyś.. (Układ jezdny)
~cox
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Dobry Common Rail. Na razie ok.Zobaczymy dalej. Poprzednia wersja była chyba bardziej elastyczna na zwykłaj pompie wtryskowej, ale może mi się tylko wydaje... (Silnik)
3,1
~zaba
Mikrovan 1.5 dCi 85KM 63kW
Silnik jes ok, ale po 60 000 km zaczyna byc go slychac jak zwyklego Diesla. (Silnik)
Renault Kangoo II Mikrovan