Ocena kierowcy - Renault Kadjar Crossover Facelifting

Adi, 3 lata temu
Silnik 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Rok produkcji 2021
Renault Kadjar Crossover Facelifting 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW 2018-2023 - Oceń swoje auto
Silnik : Jak na swoją moc ciągnie aż miło
Inne : Usterek brak
Odkąd wyjechałem nim cztery miesiące temu z salonu , każdy kilometr przejechany tym samochodem sprawia mi przyjemność , wręcz szukam okazji aby się nim przejechać.
140 KM i skrzynia EDC to zgrany duet , zupełnie wystarczający na większość sytuacji drogowych
Biegi zmienia płynnie ,wręcz niezauważalnie , tylko przy dynamicznym wyprzedzaniu z pedałem w podłodze trochę z długo trzyma redukcję nie wykorzystując momentu obrotowego.
Prowadzi się pewnie i przewidywalnie ,tylko zawieszenie mogło by być ...bardziej francuskie.
No mi się zwyczajnie podoba.
Do przodu i do tyłu OK. ,jedynie środkowy słupek jest nieco z szeroki i za bardzo cofnięty ,utrudnia to włącznie się do ruchu z dróg równoległych .
To moja czwarta renówka ...więc jak dla mnie wszystko intuicyjne.
Bez uwag
Z przodu komfort ,mam wersję Intens ,fotele z regulacją długości siedziska są rewelacyjne. Z tyłu wiozłem trzy dorosłe osoby i...nie narzekały.
Silnik jest super wyciszony ,nadkola też OK ,jedynie zawieszenie mogło by być cichsze
Nowy i mało pali
114 tys. nie jest to może mało (5 lat gwarancji w cenie ) ale konkurencja jest droższa.
usterek brak
Brak