Oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011

Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Grand Scenic II Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW 2009-2011

~Bartosz
Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW
Wspaniały rodzinny samochód za rozsądne pieniądze. Ekonomiczny, trwały i bezawaryjny. Dla 5 osobowej rodziny idealny. A gdy potrzeba to można też zabrać dodatkowe 2 osoby. Jedynym jego mankamentem jest za duży bagażnik na co dzień - zakupy w nim fruwają ;-) Długo szukałem auta idealnego dla mojej 5 osobowej rodzinki. Chciałem zmieścić wygodnie trójkę dzieci w fotelikach, mieć duży kufer na rowerki, wózki, łóżeczka itd...i jeździć bezawaryjnie...
~JohnyUS
Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW
Osiołek ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mimo, że mam dopiero pół roku i zrobiłem 13 tyś km to zdecydowanie kupiłbym ponownie.
3,4
~skansenik@poczta.onet.pl
Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW
jest naprawde przecietnie. Wiem, iz po przebojach z pasowanie, przyjdzie czas na mechanike, a widzac kompetencje serwisu, boje sie pomyslec co potrafia zepsuc przy okazji.
~MJ
~Jacek
Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW
Troszkę brakuje mocy ale do spokojnej jazdy zupełnie wystarcza. Przy wyprzedzaniu potrzeba więcej czasu.Byłem w górach i na serpentynach spokojnie daje radę. Sinik pracuje bardzo cicho. (Silnik)
Renault Grand Scenic II Grand Scenic