Ocena kierowcy - Renault Clio I

Gondziorek, 17 lat temu
Silnik 1.8 i 95KM 70kW
Rok produkcji 1992
Renault Clio I 1.8 i 95KM 70kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
Samochód fajniutki ładnie sie prezentujacy (skóra,elektryka) rok temu za niego przepłaciłem 5300zł, teraz sprzedałem mysle ze ok dla obu stron 3000zł - dla osoby która chce w niego zainwestowac - moze wyjsc ładny samochodzik
Mój samochodzik to był 1.8 ale 8 zaworowy , miał duzy przebieg ale pracował miarowo tylko tyle ze brał nie mało oleju (ok.0,7l/1000km) wiec pewnie długo juz nie pociagnie.Autko ładnie się zbierało szczewgólnie miła była 1 i 2.
Raczej dobrze
Mały samochodzik - dobra widocznosc tylko lusterka były troszke małe
Przymrozki myslałem ze zamarzne w samochodzie
Zazwyczaj jezdziłem sam ale zdazało sie wziasc i jeszcze 4 os na pokład-na krótki dystans da sie wytrzymac,dla 1 os ideał
z Ziel. Góry do Krakowa rzadko schodziłem ponizej 180-170 km/h wiec byo głośno przy normalnej jezdzie średnio głośno
Palił jak smok mimo ze na gazie - moze regulacje sie by przydały ? ?Co do napraw i cen: duzo tych pierwszych mnie spotkało a ceny czsci wysokie bo i to była wersja baccara wiec czesto były to nietypowe czesci
klakson, ist. gazowa przez jakis czas nie działała,wąż chłodnicy,
zawieszenie wymieniałem praktycznie całe, silnik mi spadł (urwała sie śruba), alternator regeneracja później wymiana, sypie sie cała blacha

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 95KM 70kW [l/100km]

13,7