Ocena kierowcy - Renault Captur II Crossover Hybrid

Kamil_4, 1 miesiąc temu
Silnik 1.6 E-Tech 145KM 107kW
Rok produkcji 2023
Renault Captur II Crossover Hybrid 1.6 E-Tech 145KM 107kW 2023 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : Usterki
Przeniesienie napędu : Usterka
Pomimo ze to nowe auto przebieg symboliczny dopadła mnie usterka związana z sprzęgłem kłowym , jak się okazało nie ja jeden mam z tym kłopot zresztą w innych modelach Reanult jest tak samo , co gorsza czekam już 28 dzień auto unieruchomione a części brak bo takie zapotrzebowanie maja a nowe auta maja pierwszeństwo a te co się zepsuły w Polsce niech czekają w nieskończoność bo Renault się od lat nie zmieniło ma Polskich klientów w czterech literach . Dodam ze jest to nie pierwsza usterka inne były mniej kłopotliwe bo nie unieruchomiły auta jak ta . Po za tym wyciszenie takie średnie spalanie dobre przestrzeń dla kierowcy 6 na 10 tył auta 4 na 10 . osiągi to raczej auto na miast Tira lepiej nie wyprzedzać bo nie przyśpiesza ale tak jak napisałem na miasto. Lakier fatalny typowy na te czasy rysy powstają od samego patrzenia . elektronika lubi czasem sfiksować po odpaleniu kolejnym jest ok . zaczyna letko trzeszczeć kilka elementów w aucie . Ogólnie nie najgorsze auto jednak kupił bym inne i\nie koniecznie Renault ( a jeśli ktoś chce Renault to niech poczeka jak poprawią i udoskonalą to co stworzyli bo obecnie raczej słabe to jest )
Spalanie b. dobre osiągi kiepskie elastycznośc kiepska
Sam nie wiem bo jadąc emerycko wszystko jest w porządku jadąc szybciej , szybko b. szybko to się zaczyna jazda szarpie nie wie co zrobić ewidentnie coś jest nie tak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 E-Tech 145KM 107kW [l/100km]

6,6