Ocena kierowcy - Peugeot Expert II Tepee

Silnik 2.0 HDi 163KM 120kW
Rok produkcji 2011
Peugeot Expert II Tepee 2.0 HDi 163KM 120kW 2011-2016 - Oceń swoje auto
Silnik : moc 163 km niska pędkośc małe spalanie nie bierze oleju
Układ elektryczny : dziwne rzeczy czasem sterowanie ogrzewania i nadmuch się zawiesza po zamknięciu auta i ponownym otwarciu wraca do normy tylna wycieraczka sama się włącza i czasami światła mijania się nie wyłączą trzeba pokrętłem w jedną i w drugą stronę ruszyc
są plusy jest ich więcej ale ą minusy na szczęście nie tak dużo
super mocny oszczędny na trasie 6.5 -7.8 l zależne od szybkości euro 5 jest w mieście na tempomacie i na czwartym biegu bez korków 50 - 60 km/h 5l w korkach nawet 10 l
manualna ok brak korka kontrolnego poziomu oleju trzeba spuścic i wlac ok. 1.9 -2 l
w wersji z pneumatyką podobno bardzie komfortowo na sprężynach sztywny jak pusty szkoda że nie można wymieniac samych sworzni zwrotniczych tylko całe wahacze ale jak dobre to na dłużej
siedzenia bardzo wygodne niestety karoseria lubi rdzewiec nie wiem po co przy pod maską przy mcpersonach są otwory przez które wlatuje błoto piasek i w zimie sól ja zaślepiłem
dośc wysoko się siedzi więc widocznośc dobra
jest to ściana zwłaszcza na autostradzie ale i tak mniejsza niż inne
tylko z webasto i tylną nagrzewnicą a w lecie z tylnym parownikiem i nadmuchem w suficie ale nawet webasto nie pomaga na tyle żeby był super dogrzany ważna pompka obiegowa i zawór do ogrzewania na tył jak mało otwiera albo jak pompka zdycha to małych prędkościach obrotowych silnika słabo
przy wersji 9 osób z przodu ciasno jak obszerne z tyły super dużo miejsca
cichy nawet przy dużych prędkościach można spokojnie rozmawiac
ceny jak do większości spoko
auto fajne ale brak zabezpieczenia antykorozyjnego nadkola niedopracowane brak ochrony na ranty błotników
tylna wycieraczka sama się włącza i spryskuje kiedy jej pasuje nie ma dwóch takich samych aut w jednym zepsuje się coś czego nie ma w drugim więc oceny indywidualne
nie miałem większych oprócz wtrysków przy twardym sprzęgle pęka pedał po trochu

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 163KM 120kW [l/100km]

7,8