Oceny Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW 2009-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW 2009-2011

~User
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Bardzo dobre autko ogólnoużytkowe, nie za duże(da się upchnąć na miejscu parkingowym, nie za małe( da się przewieść kogoś z odrobina bagażu przemieść, a po złożeniu tylich siedzeń nawet coś sporego da się upchnąć do auta
~Kamil P.
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Nie ma się co rozpisywać, bo poprzednie opinie mówią wszystko. Silnik rewelacyjny. Zawieszenie może za twarde, ale teraz wszyscy tak robią, bo jest bezpieczniej w zakrętach. Kto nie wierzy, niech się przejedzie nowym Civic-iem. Wnętrze piękne (dlatego kupiłem to auto).
~Andy Garsija
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Świetny samochód dla niedużej rodziny. Po czasie trochę żałuję, że nie wybrałem słabszego silnika (90KM), ale bez filtra cząstek stałych. Silnik 110-konny posiada ten nieszczęsny filtr i jest to delikatnie mówiąc trochę męczące. Podjeżdżam pod dom, a tu wyświetla się komunikat, że muszę jechać 40 km na trzecim biegu z prędkością 80km/h. To ja rezygnuję z obiadu i jadę. :). Jakbym kupował drugi raz to wziąłbym 90-konny. Wcale źle nie jedzie, a...
2,5
~Mac
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Po ok. 8000 km padła skrzynia biegów. Wiadomo - holowanie a potem wielka niespodzianka w postaci informacje, że samochód był źle eksploatowany (????) i w związku z tym usterka nie podlega gwarancji. Niesamowite ale prawdziwe
~Rafal
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Auto calkowicie wolne od usterek.A sporo juz przejechalem bo 9 tys km .I co ? I nic .peugeoty sie nie psuja a ci co twierdzaa ze to awaryjne auta niech sie schowajaa .Pasaty sie nie umywaja.samochod jest po prostu doskonaly
~Ekhangel
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Świetny samochód za rozsądne pieniądze - przełamuje frankofobskie stereotypy.
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 I Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
6,1
~Jacek
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Jeździłem naprawdę wieloma samochodami, wszystkich marek, ale z tego jestem zadowolony najbardziej, bezawaryjny, cichy, oszczędny, dynamiczny i bardzo tani samochód.
~kedlaw
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Miłe wnętrze, ja na francuza nieźle zestrojone zawieszenie.
3,8
~Piotr Dąbrowski
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Dobry silnik mało pali. Jest stosunkowo dynamiczny. Sprzęt już gorzej. W szczególności FAP i części składowe tj. pompka dozująca oraz śmieszny plastikowy worek na FAP. (Silnik)
2,5
~Siemak
Hatchback 5d 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Nie polecam. Wersja Premium: - zle wyprofilowane i pochylone oraz za krotkie siedzisko fotela bez mozliwosci regulacji - przy gwaltowniejszym hamowaniu wjezdza sie pod kierownice, - bardzo bezposredni uklad kierowniczy przy malych predkosciach - schowek na okulary nad drzwiami pasazera - za maly na okulary - ale szkla kontaktowe sie zmieszcza, - centralny podlokietnik blokuje dzwignie hamulca recznego - zbyt do tylu przesuniete... (Silnik)
Peugeot 308 I Hatchback 5d