Ocena kierowcy - Peugeot 307 I Hatchback

Pius, 16 dni temu
Silnik 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Rok produkcji 2003
Peugeot 307 I Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Super auto za fajną kasę, nie jest demonem prędkości ale jest królem ekonomi i komfortu - osobiście polecam każdemu. Jest jeden warunek by być mega zadowolonym z tego auta - kupić ogarnięte w fajnym stanie - minusem jest to , że Janusz biznesu szuka takiego auta w granicach 4000 zł i śmiga potem lawetą po warsztatach.
To kultową jednostka napędowa znana z innych modeli PSV- bardzo tania w eksploatacji i mega odporna na głupotę użytkowników. Nieżadko silnik wytrzymuje przebieg ok 800000km bez remontu. !!- bez dpf, dwumasy , zwykłe turbo itp czyli pancerna jednostka!
Bez zarzutu - bardzo podobnie jak w XP z tym samym silnikiem
Świetnie spasowany dzięki czemu komfort podróżowania jest bardzo wysoki. , nie jest to auto terenowe :)
Nic dodać nic ująć- jeżeli nie był bity , konserwowany , zadbany to na rdzę nie maszans-'u mnie jest bez rdzy.
Dla mnie bomba ,słupki mi nie przeszkadzają- przyzwyczajenie z XP ( wcześniejszy mój pojazd ) .
Rewelacja - wszystko czytelne i w zasięgu dłoni, sterowanie radiem przy kierownicy , tempomat ito. Jak to w większości Francuzów.
Bardzo dobrze - zakładając oczywiście że są wymieniane na czas filtry i na bieżąco prowadzony serwis klimatyzacji.
Miejsca bardzo dużo tak i na przednich fotelach jak i na pojedynczych tylnych, dodatkowe schowki , stoliki itp dają bardzo komfortowe rozwiązanie i dużo przestrzeni.
Nie daje maksa bo są cichsze jednostki ale mimo wszystko 307 jest autem bardzo dobrze wyciszonym
Jeżeli jest serwisowany na bieżąco to koszty są nie wysokie . Dostępność części olbrzymia.
Idealne rozwiązanie dla osób szukających dużego , komfortowego auta o minimalnym spalaniu za bardzo przyzwoite pieniądze.
W moim egzemplarzu przez dwa lata nie stwierdziłem żadnych awari.
Brak awarii- zaletą serwisowania auta!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 8V 90KM 66kW [l/100km]

5,4