Ocena kierowcy - Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting

marian, 8 lat temu
Silnik 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW
Rok produkcji 2015
Opel Insignia I Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI BiTurbo ECOTEC 195KM 143kW 2013-2017 - Oceń swoje auto
Komfortowo ale jest kilka brakow. Bagaznik mniejszy niz Skoda. Opel jest dosc ciezki i pomimo 195km nie jest rakieta. Wrazenia podczas przyspieszania chyba lepsze w skodzie. Moze dlatego ze opel bardzo rownomiernie przyspiesza. Brak mi kilku rozwiazan simply clever np. skoda dawala znak kiedy okna byly uchylone. Opel nie domyka sam i nie daje znac przec co kilka razy zostawilem auto z otwartymi oknami. Ogolnie na plus ale moglo byc lepiej
jak narazie nie mam zastrzezen
raczej ok. nie haczy za bardzo, przyjemny opor
Auto dosc ciezkie i czuc to na zakretach i podczas hamowania. przy duzych predkosciach jest dobrze i w miare cicho.
Lusterka troszke za male w porownaniu do skody. Tylna szyba tez nieco za mala ale da sie przezyc.
jedyny minusik to brak regulacji podlokietnika.
super. precyzyjna kilma. nie wieje za bardzo po kosciach. skoda miala z tym problem.
mam 172cm tazke jak dla mnie ok. Ale nie jest super przestronna.
lepiej niz w octavi ale przy 160- 170 juz dosc slychac szumy powietrza
Hej. zrobiłem insignia jakies 7tysiecy. głownie sam ale z 3 osobami na pokladzie wynik wzrasta moze 0.2l Srednie spalanie z ostatnich 4.5 tys km wynosi jakies 7.5-7.6 w cyklu 30% miasto i 70 trasy krajowe i ekspresowe. Jezdze dymanicznie i dosc szybko. Trasa 160-170. Krajowe tez troche szybciej niz 90. Ogolnie jak na 1700kg i 195km to spalanie calkiem calkiem.
katalogowo 155tys, po rabacie 24% jest ok. Mam cosmo z AFL, elektrycznymi siedzeniami, hakiem itd itp
narazie ok.
nic