Ocena kierowcy - Opel Insignia I Hatchback Facelifting

nim, 10 lat temu
Silnik 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Rok produkcji 2014
Opel Insignia I Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wygląd wnętrza /executive. Tak ładnego wyposażenia nie spodziewałem się
Inne : nic się nie zdarzyło, za nowe
to jest mój kolejny /7/ opel, mam nadzieję że tak jak poprzednie równie udany. Na razie 4000km, wszystko działa bez zastrzeżeń. Wyposażenie ma pełne /executive/, łącznie z kamerą cofania. Dzięki temu, nie patrzę przez tylną szybę /marnie widać/, tylko kamera. Wnętrze /recaro - tania skóra/ + nowa deska rozdzielcza, jest bez zarzutu. Ładniejsza niż w Volvo, E-klasie i BMW 5 /porównywałem/. Kto nie wierzy niech sprawdzi
Nie znam się za bardzo na silnikach. Jak dla mnie bez zastrzeżeń, ma kopa przy wyprzedzaniu, ale jeżdżę spokojnie
Jeździłem dotychczas z ręczną skrzynią, Teraz to automat, często czuję jak zmienia bieg, ale mi to nie przeszkadza. W razie czego mam łopatki przy kierownicy ale nie korzystam. Myślę, że przy tej mocy silnika /163km/ mógłby mieć 7 bieg, wtedy przy jeździe 140km/h byłoby ok.2000 obr. a jest 2300 i trochę słychać silnik
Liczyłem że będzie bardziej komfortowo, moim zdaniem, nie ma zbyt wielkiej różnicy pomiędzy trybem Normal a Sport w działaniu zawieszeniia
Do przodu i na boki, bez problemu. Do tyłu, dzięki kamerze nie patrzę. Reflektory /automat/ + ksenony skrętne - działają doskonale
Jest ok, duży bagażnik, dużo miejsca na tylnych fotelach. Z przodu siedzenia sportowe /recaro/ też wygodnie. Kierownica regulowana więc też można dostosować jak się chce
wszystko obsługuje komputer, więc nie mam zastrzeżeń
Dużo miejsca z tyłu, dobra widoczność z przodu /oprócz tylnej szyby/
Mogłoby być ciszej przy 140
Na razie nie mam uwag
zapłaciłem 130k.Za tak wyposażone Volvo lub BMW musiałbym zapłacić 2x więcej, więc nie mam pretensji
brak
na razie nic

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW [l/100km]

6,2
6,1
6,7
5,9
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Hatchback Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
7,9
Opel Insignia I Hatchback Facelifting