Ocena kierowcy - Opel Frontera B Standard

Dariusz Miziński, 17 lat temu
Silnik 3.2 V6 205KM 151kW
Rok produkcji 2000
Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : to auto rewelacyjnie się prowadzi, a przecież to terenówka !!!!!!!!!!!!!!
jak dlamnie auto idealne, jest dużo leprze od dzisiejszych bulwarowców, dotego nawet w średnim terenie bez przeróbek sobie radzi, jest tanie w eksploatacji (jak na terenówke) idealnie nadaje sie na rodzinne kombi, jak również na wypad do lasu z kolegami :) a do tego jak na razie ma ponadczasowy wyglad
silnik pracuje doskonale zarówno na bęzynie, jak i na gazie sekwencyjnym, bardzo dynamiczny, moim zdaniem idealnie dobrany do masy frontery, pozwala zapomniec ze to auto waży prawie dwie tony
w połączeniu z tym silnikiem skrzynia automatyczna to idealne zestawienie
oczywiście jak na terenówkę, to idealny kompromis pomiędzy jazdą po czarnym, a osiągami terenowymi (to coś więcej niż dzisiejsze bulwarówki :)
ogólnie ok, tylko do tyłu troszkę przeszkadza koło
moim zdaniem wszystko na swoim miejscu
szkoda że klima nie jest automatyczna, ale chyba nie montowali takiej do fronter
to naprawdę duże autko
wyciszenie bardzo dobre, ale powyżej 140 strasznie głośno (duży opor powietrza)
na gazie pomiomo wysokiego spalania koszty eksploatacji sa nizsze niż peugota 303 mojej żony :)
ja swój zadbany egzemplarz kupilem za 40000 zł, i nikt ze znajomych jak widzi to auto nie chce uwierzyć że tak mało, twierdzą ze takie autko kosztować musialo okolo 80-100 tyś POLECAM
jak dotąd jeszcze nic sie nie zepsuło
to naprawde idealne auto na nasze drogi, jeszcze nigdy mnie nie zawiodło
Dziennik kosztów dla Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW
17,0