Oceny Opel Astra H Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013

Opel Astra H Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra H Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2004-2013

~slawek6
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przejechałem Astrą 100 tyś km, przez ten czas profilaktycznie wymieniłem kolektor z klapami, bo wiedziałem co się może stać, ( nie wiedziałem wtedy, że klapy można zaślepić) zaślepiłem EGR, zregenerowałem rozrusznik i to chyba tyle, reszta to eksploatacja, czyli olej, zawieszenie, rozrząd. Po za tym nie wiem, że mam samochód. Posiadam wersję fabrycznie bez DPF, wymieniam olej co 10-12 tyś km GM 5W-30. Miesiąc temu robiony przegląd,...
~Damiano
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Auto zakupione jako 3 letnie w 2011, zrobiłem Asterką ponad 200 000km. Po drodze wiadomo, materiały eksploatacyjne się zużywały. Wymieniony dwumas, przekładnie w skrzyni biegów. Ale złego słowa na Asteroidę nie powiem. Spalanie w mieście w okolicy 7,5-8l. Trasa 5,5-6l. Na drodze 14 letnie auto niejednokrotnie zawstydza nowe samochody mocą, zrywnością
~Damiano
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nie zawiódł mnie nigdy, sprzęgło wymienione przy 220k km. IDS+ od nowości, turbo od nowości. Jedyne problemy były z DPF i zaworem ERG. DPF nie doczyszczał się na krótkich, miejskich trasach co miało przełożenie na zawór ERG. Auto mocne, zrywne i ekonomiczne w trasie przy 140hm/h 5,5-6l.
~alvaro7
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mało schowków i ma kilka wad związanych z : elektryką(pęka izolacja przewodów elektrycznych w miejscach narażonych na zginanie-przejście wiązki ze słupka b do tylnych drzwi) karoserią(pojawiają się pęcherzyki pod lusterkami i listwą ozdobną drzwi bagażnika) Silnikiem(spadła listwa sterująca klapami wirowymi) Ale są to typowe usterki astry h o których można dowiedzieć się z internetu. Ja doceniam inne zalety,które wpływają na frajdę z...
~Nowy84
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Uważam, że auto jest godne polecenia, wygodne, ładne, zawieszenie na 5, dynamiczne i stosunkowo do pojemności i mocy pali przyzwoicie. Wiadomo, że każdy narzeka i chciałby mieć pojemność 2,5 l, 200KM i żeby palił 6L po mieście.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Silnik żwawy fajnie się przyspiesza, mało awaryjny. Przy 180 tys wymiana dwumasy, wywalenie klapek w kolektorze i EGR :) Reszta śmiga aż miło. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
6,1
~astrodiesel
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
elastyczność jest ok, jeśli chodzi o kulturę pracy również ok, ma swój charakterystyczny terkot inny niż VW, inny niż Toyota. Ten silnik w tak niewielkim aucie to sama przyjemność. (Silnik)
~ALBERT
Hatchback 5d 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
powyżej 120km na godzinę słychać szum powietrza(może przeszkadzać) (Wyciszenie)
Opel Astra H Hatchback 5d