Ocena kierowcy - Opel Astra H GTC

Kris, 6 lat temu
Silnik 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Rok produkcji 2005
Opel Astra H GTC 1.8 ECOTEC 125KM 92kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Ogólnie auto godne polecenia, chociaż zdarzają się drobne wpadki, ale od strony mechanicznej bardzo dobrze się spisuje czego nie mogę powiedzieć o poprzednim aucie jakim był peugeot 308 z silnikiem 1,6 Thp gdzie silnik non stop jeździłem w trybie awaryjnym.
Od strony mechanicznej wszystko ok, moim zdaniem jeden z lepszych silników benzynowych, choć przyspieszenie nie powala to jest całkiem żwawy, jedynie zalecam stałą kontrolę poziomu oleju.
Skrzynia biegów nie powala ale też nie jest jakas najgorsza, bardzo odczuwalne jest szarpanie przy zmianie ie biegu, ale można się do tego przyzwyczaić.
Autko całkiem ładnie się trzyma drogi pewnie że względu na rozmiar kół 225x45x17" ale do forda to jemu daleko
O komforcie to nawet mowy nie ma, fotele twarde, nie wygodne, trudne do dopasowania, pas mi uciska na szyję i za cholerę nie mogę go wyregulować do wzrostu, już jest najniżej, ale można się przyzwyczaić
Jak to w Oplu
Nie mam zastrzeżeń bardzo szybko się nagrzewa gdy rano zimno
Mam ok 170 jak i moja partnerka ale mamy dzieci bliźnięta w wieku 4 lat auto mimo że nie jest rodzinne jest dla nas wystarczające na codzień ale mimo to następne będzie 5 drzwiowe
Jest głośno przy prędkościach autostradowych ale i na trasie przekraczając 3000 obrotów słychać silnik, ale lepiej jak w Focusie mk1
Części tanie i na spalanie też nie narzekam więc jest dobrze
Mała kasą niską jakość za te pieniądze można coś lepszego znaleźć ale nie z takim wyposażeniem, całkiem przyjemne auto pod warunkiem że z pewnej ręki.
Brak
Jak narazie brak