Oceny Opel Astra G Sedan 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Astra G Sedan 1.6 8V 75KM 55kW 1998-2000

~MAZURY TADEK
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
BARDZO DOOBRY SAMOCHÓD POLECAM KAŻDEMU SILNIK BEZ NAPRAWY POJEDZIE BARDZO DŁUGO PRAKTYCZNIE NIEMA CO SIĘ ZEPSUĆ , BARDZO TANI SAMOCHODZIK W EKSPLATACJ I JEST OSZCĘDNY CZĘŚCI BARDZO TANIE , ZAWIESZENIE BEZ AWARYJNE I BARDZO DOBRE ŚWIETNIE SIĘ PROWADZI I BARDZO DOBRZE TRZYMA SIĘ DROGI . JAK TRAFISZ MODEL BEZ WYPADKOWY ZADBANY TO PRZEJEZDZA 500 00 BEZ PROBLEMU NIEMA TU ZBĘDNEJ ELEKTRYKI . GORĄCO POLECAM TYLKO ŻE MOJ MODEL JEST SPROWADZONY I...
~Jack
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
Moje zastrzezenia to tylko za slaby silnik. Czasami by sie przydalo troche wiecej mocy, generalnie jednak jestem zadowolony. Sam samochod - Astra 3-dzwiowa uwazam, ze prezentuje sie bardzo ladnie zarowna na zewnatrz jak i wewnatrz. Oczywiscie to rzecz gustu, wiec wyrazam tylko swoja opinie.
3,5
~dsz1985@wp.pl
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
Auto ogolnie bardzo dobre. jeden mankament w tym modelu Astra 1.6 8zaworowa. czeste usterki komputera (sterownik) w ciagu 7 lat... 4 krotnie. na poczatku wydatek byl ogromny kosztowalo to ponad 2000zl teraz spadlo do 300zl. wnetrze auta bardzo ladne - zastrzezenia do kierwonicy... szybko sie przeciera
4,1
~MateoAstra
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
To już moja druga astra, więc niech to mówi samo za siebie :)
~GOBO
mam astrę 4 lata nigdy mnie nie zawiodła tankuje wymieniam filtry olej i jazda
~energo3@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
mam tylko zastrzezenia do jakosci blach, oprócz tego bardzo OK auto. W wesji 8v samochod do spokojnej jazdy zarowno pod wzgledem silnika, jak i zawieszenia
~HARY37
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
Jako rodzinny samochód raczej się sprawdza. Jednak pralki w nim nie przewiozę (sedan), a w takiej fiescie dało się. Podróżuje sie wygodnie, ale chciełoby się nieco większego auta.
~eml0@op.pl
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
NIE MAM UWAG DO ASTRY.JEŻDŻĘ OD 4 LAT.POZA WYMIANA OLEJU ORAZ KLOCKÓW HAMULCOWYCH AUTO NIE WYMAGA DODATKOWYCH WYDATKÓW.
~masiw@vp.pl
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
ogólnie auto niezawodne, idealne dla rodziny z dziećmi, można narzekać tylko na słaby silnik (ale to przecież nie jest wyścigówka) i na zaparowane zimą szyby.
~Qbass
Sedan 1.6 8V 75KM 55kW
Bardzo przyjemne wykończenie wnętrza. Wykończyć tego samochodu się nie da :) Tani w utrzymaniu. I po za tym jest nas najwięcej
Opel Astra G Sedan