Ocena kierowcy - Opel Astra F Kombi

Ciacho (ciacho1987@o2.pl), 17 lat temu
Silnik 1.4 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1992
Opel Astra F Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 - Oceń swoje auto
To moje pierwsze autko i jestem bardzo zadowolony. Nie jeste to audi A8 które bym chciał mieć ale jest dobre :] w sumie nie drogie, nie brzydkie, niezawodne czego chcieć więcej.
Troszke mocy jest żeby śmigać tym autkiem :) żadna rewelacja ale zawsze coś
Wszystko ok. Bardzo dobrze się ją obsługuje. Czasem nie chce wskoczyć wsteczny ale mam sposób na to. Czasem także jak autko postoji w zimnie to 1 nie chce wskakiwać ale mi to nie przeszkadza :]
Nie narzekam chociaż musiałem wymienić amortyzatory ale to wina raczej poprzedniego właściciela
Faktycznie troszkę lewy słupek zasłania pole widzenia. Ogólnie ok
Zależy od dnia i nogi. Czasem dużo ale przeważnie bardzo mało pali koło 6 litrów.
Szyby troszkę parują ale gdy się odpowiednio dmuchawy ustawi to jest ok. Może czasem je przetrzeć trzeba. Brak klimatyzacji ale jest szyberdach.
Z przodu przynajmniej dla mnie jest bardzo dużo miejsca. Pasażerowie też nie narzekają. Bagażnik spory.
Dobre. Ja tam lubię dźwięk swojego silnika. Przy większych prędkościach głośno w środku ale muzyka na full i gaz do deski he he (żart)
Mało pali moim zdaniem ok 6 litrów. Zależy to też od dnia humoru i nogi ale ogólnie bardzo pozytywnie. No w warsztacie trzeba wydać troszkę pieniędzy ale nie są to jakieś duże sumy
Jakość wysoka w porównaniu do ceny
hmm no czasem jakiś drobiazg się zepsuje ale rzadko. Zimą albo np jak woda stoji pod autem to mam kłopoty z odpalaniem ale po wymianie alternatora akumulatora i rozrusznika juz się to nie powtarza
Poważnych usterek jakich takich nie było. Bardziej drobne naprawy po starym właścicielu. Najdrożej wyszły mnie wymiany progów i to tyle.
Opel Astra F Kombi