Ocena kierowcy - Nissan Primera I Sedan

Radek, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 125KM 92kW
Rok produkcji 1995
Nissan Primera I Sedan 2.0 i 125KM 92kW 1995-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : witam posiadam Primerke wersje limitowana z silnikiem 2.0 16V 136 konna ale oczywiscie niema tego modelu w informacjach jest to wzmocniony silnik 16 zaworowy na jednopunktowym wtrysku i dwoch wałkach rozrzadu. Nie mam zadnych problemów jezeli chodzi o silnik i karoserie martwi mnie jednak troszke zawieszenie nie tak czesci ale koszty czesci. jestem bardzo zadowolony i mam zamiar jeszcze bardziej podszykowac te autko chociaz wyglad juz i tak cieszy niemam zadnych problemow z przyspieszeniem a spalanie jak na 2.O jest takie jak powinno polecam wszystkim te autko a szczegolnie w tej wersji. Praca silnika jest rowna i cicha. Primera jak to moj znajomy powiedział ta połaczenie sportowego autka jezeli chodzi o silnik i zawieszenie i komfortowego w srodku
Silnik charakteryzuje sie bardzo cdobra kultura pracy , poniewaz chodzi płynnie i cicho nie budzi zadnych zastrzezen.
Szkoda ze niema 6 biegowej skrzynia biegow
Drogie czesci biore pod uwage amortyzatory ale niema problemów wytrzymałościa tych czesci sa zywotne
Bardzo dobra jak dla mnie
moze byc
nimem zastrzezen
Mogło by byc wiecej miejsca tylnirej kanapy od przednich siedzen
Bardzo cichutko w srodku
Zalezy od silnika ale nienagannie
jak sie mowi kazdy samochod to skarbonka do ktorej wkładasz a z ktorej nie wyciagasz
Rzadko sie zdarzaja

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 125KM 92kW [l/100km]