Oceny Nissan Primera I Sedan 2.0 GT 150KM 110kW 1990-1996

Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Primera I Sedan 2.0 GT 150KM 110kW 1990-1996

Sedan 2.0 GT 150KM 110kW
Mam.p11 GT 150km.swietne auto.dobrze sie prowadzi.male spalanie bo srednio 8litrow to mysle ze nie wiele.jak na przebieg 299000 w aucie wszystko sprawne klima szyby itp.silnik fajny.minus mala miska olejowa 2.8litra.Czeste wymiany oleju;)
~mitch
Sedan 2.0 GT 150KM 110kW
Jak na mój sposób jazdy - jestem zachwycony, często zdarza mi się jeździć po oporach a samochód jeszcze nigdy nie stanął mi na środku drogi, w odróżnieniu od poprzedniego VW Polo i obecnego Renault Clio.
~xtf@op.pl
Sedan 2.0 GT 150KM 110kW
Ten samochód wymyślił człowiek, który uwielbiał czerpać przyjemność z jazdy i nie znosił komplikować sobie życia dziwnymi wynalzkami. Był jednak na tyle przewidujący, że stworzył auto idealnie nadające sie do tuningu. Przyznam jednak, że fabrycznie montowany spoiler, "fartuszki" i obniżone zawieszenie w zupełności zadowolą każdego kto chce sie wyróznić z tłumu. Należy jedynie dobrać odpowiednie aluski i w trasę!
4,1
~grabowsky4ever@wp.pl
Sedan 2.0 GT 150KM 110kW
jeżdże swoim GT przez 4,5 roku i nie chce innego auta za podobne pieniądze, zmieniłem teraz amorki i tarcze(były jeszcze oryginalne) z klockami kompleks przód i tył, raz na 1,5 roku łączniki stabil. przód, wcześniej osłony przegubów, łożysko koła i wahacz górny kolumny-eksploatacja i wiek; nie wiem co to usterka i nie znam faktycznego przebiegu bo było w niemczech jako demo car
3,5
~Agnieszka
Sedan 2.0 GT 150KM 110kW
Stosunkowo kiepskie przyspieszenie jak na 2.0 GT ( duże zużycie paliwa , gdyby nie gaz prawdopodobnie bym zrezygnowała) Ogólnie samochód sprawuje się dobrze; słaba widoczność przedniej maski ( mimo dobrej regulacji foteli ) Opony bezdętkowe - nie polecam samochód jest dość "sztywny " przez ostatni miesiąc 2 wizyty u wulkanizatora. Dość głośny przy dużych prędkościach. Drogie części.
~SB
Sedan 2.0 GT 150KM 110kW
nie wiem jak inne wersje ale GT jest naprawde super nie duze autko 150 koni robi swoje cudownie sie prowadzi z LPG nigdy bym sie z nim nie rozstal
Nissan Primera I Sedan