Lista ocen Nissan Pathfinder III Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW 2004-2010 (40)

~Grab4
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Auto daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa, zapewnia wygodne podróżowanie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło a mam je od nowości.
~jerry1111
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Witaj, Jestem szczesliwym posiadaczem pathfindera od dwoch tygodni ( samochod kupiony u dealera w komisie, stan igla, gwarancja ) Jest niesamowity :) jedyna uwaga jaką mam to drgania przenoszące sie na kerownice i karoserie na wolnych obrotach ( ponizej 1000 ) jak stoję na Drive lub na pozycji Park czuję lekkie drgania ktore mnie troche denerwują. Dajcie znac czy to jest zjawisko normalne ( pewnie tak - cale życie jezdzilem... (Wyciszenie)
~greka1@interia.pl
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Jak dotąd auto spisuje się dobrze mam nadzieję że będzie tak dalej,samochód ma jedną typową wadę strasznie zakłóca radio CB próbowałem wszystkiego,wtrysk paliwa działa jak nadajnik, trochę pomogło radio z redukcją szumów, jeśli Macie pytania to piszcie, odpowiem greka1@interia.pl
~Janczar
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
2,5 DCI spisuje się bez zarzutu. Jak na auto 2,5 tony jest dynamiczny i ekonomiczny. Nie przegrzewa się w ekstremalnych warunkach (upał +góry+ciężka przyczepa) (Silnik)
~mario
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Uwaga na silnik zrobiłem 100260 czyli 260 km wiecej i nisan odmówił naprawy gwarancyjnej zrobiła się dzura w tłoku nissan to kpina uwaga!!!! to auto kosztowało mnie 240tyś nie polecam nikomu
~Wlasciciel
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Super silnik. Na autostradzie nawet 200km/h co wiaze sie z wiekszym apetytem na paliwko. Przy wyprzedzaniu nie ma wiekszych problemow, jednym slowem super jak na takiego kolosa. (Silnik)
~Tomek
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
niekiedy mam wrażenie że nie dokońca pracuje jak należy (Skrzynia biegów)
2,3
~konrad_s
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
70 000 wymiana sprzęgła, 120 000 znów pospute sprzęgło. 100 000 pada układ wydechowy, 105 000 wyciek z tylnego mostu, 115 000 urywa sie tylna klamka drzwi. 7 000 rdza pokrywy bagażnika. 50 000 awaria pasa 3 rzędu siedzeń (używanego 2 razy) po prostu tragedia (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,7
~Radeon
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Plastiki trzeszcza po 2 latach Plastik przy[pominający aluminium odpadaja rózne male elementy (Bezawaryjność (drobiazgi))

Nissan Pathfinder III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,5
~Rafał renraf@wp.pl
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
durza awaryjność jak za tą cene poważne i kosztowne naprawy plastiki tandetne szybko się wycierają rysują itp (Stosunek jakość/cena)
Nissan Pathfinder III Terenowy