Ocena kierowcy - Nissan Almera II Hatchback

Bardzo zadowolony, 19 lat temu
Silnik 1.5 16V 98KM 72kW
Rok produkcji 2005
Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Cudowny samochod!!!!Bardzo ładny,dobrze wyposażony i sprawia naprawde bardzo pozytywne wrażenie:)
Przebieg 1500km,mam go od dwóch tygodni .Póki co jestem bardzo mile zaskoczony.Przeciez to tylko 1.5!!Jest bardzo elastyczny i nawet nie zauwazyłem kiedy na licznku pojawiło sie 150km/h.Wczesniej miałem przyjemnośc jeżdzić mocniejszymi autami i naprawde almerka bardzo dobrze sie spisuje.
Wchodzi bardzo precyzyjnie!!Przyjemny w dotyku lewarek
Troche sie tłucze tylne zawieszenie,ale nierówności przechodzi bardzo poprawnie.Jestem zadowolony
Widocznośc do tyłu bardzo słaba,przeszkadzają zagłówki(szczególnie środkowy)i wiszący na podsufitce środkowy trzypunktowy pas bezpieczeństwa.
Wszystko pod ręką obsługa wręcz intuicyjna!!Bardzo dobre materiały jak na taka cenę
Bez problemu.Klima bardzo szybko schładza wnętrze!!Jedyny mankament to przy wyłączonej klimatyzacji w pochmurny, zimny dzien z nawiewów np. stojąc w korku zaczyna lecieć ciepłe powietrze-dziwne,ale cóż:)
Przestrzęni z przodu jak dla mnie jest pod dostatkiem,z tyłu mogło by być więcej,ale głownie jezdże sam.
Silnika wogóle nie słychać przy rozruchu,dopiero od około 4000 obrotów staję się chyba zbyt głośny,ale nie zwracam na to uwagi,nie jest to dla mnie żadną wadą
No cóz jednak prawie 100 KM i dosyć duża masa w połaczeniu z włacząną klimatyzacja potrafi spalić powyżej moich oczekiwań,ale nie jest żle wyszło około 8,2 litra na 100km-jazda głównie w mieście.
Coż za 51 800 zl otrzymałem samochód wartości prawie 59 000 zl,gdyż obowiązywała obniżka 4100 i za darmo dostałem lakier metalik,alarm i dywaniki.Auto jest kompletnie wyposażone:4 pp,ABS,EBD,Brake Assist,Klimatyzacja,elektryczne szyby,wspomaganie,centralny zamek i radio Cd+6 głośników-wszystko firmy Clarion.nie ma lepszego auta tej kalsy tak wyposażonego za ta cenę.A w dodatku to Japończyk:)Golf z tym wyposażeniem to wydatek minimum 70 000 i nie jest tak wysoko w rankongu niezawodności.Z pewnościa dokonałem madrego wyboru.Polecam
Póki co wszystko w jak najlepszym porządku,samochód przez dwa tygodnie przejechał 1500km i nic nie skrzypi nie trzeszczy dalej pachnie nowością:)Mysle,że będzie dobrze w końcu to Nissan a marka zobowiązuje.
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 16V 98KM 72kW [l/100km]