Ocena kierowcy - Nissan Almera I Sedan

psone11@o2.pl, 15 lat temu
Rok produkcji 1997
Nissan Almera I Sedan 1.4 87KM 64kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie do zajechania. Jedna z najmniej awaryjnych jednostek w historii
Karoseria : koncowki progów!!!!!
Inne : Teleskopowa antena dachowa TRAGEDIA złamałem 1 a teraz druga ledwo zyje i jeszcze ciezko dostac!
Nigdy mnie nie zawiódł. Chodzi cichutko( mimo ze jest na łańcuszku, a nie na pasku rozrządu). Ma bardzo niskie spalanie ok. 8 litrów gazu w cyklu mieszanym - oczywiście instalacja sekwencja. Silnik nie do zajechania podobno spokojnie wytrzymuje 300- 400 tys. km przebiegu
Sprawuje się bez zarzutów, ale biegi wchodzą \"twardo\" na szczęście idzie się przyzwyczaić;)
Również, same superlatywy, do tej pory wymieniałem sworzeń wahacza i tyle. A amory jak i pewnie cala reszta jest fabryczna!!
Grzeje szybko i mocno, ale ode mnie minus bo raz spadlo mi cięgno i dmuchawa działała tylko w dwóch położeniach albo na full albo wcale:)
Ciężko się wchodzi na fotel kierowcy, ale po zajeciu miejsca jest juz ok. Mało miejsca z tylu
Nie słychać silnika ani wiatru jak wieje wiec jest dobrze:)
miasto 8-10 lpg, trasa ok 7. Na przeglądy jest za stare, a naprawy?? Jakie naprawy -To jest ALMERA!:)
Jakość świetna, ale niestety dla kupującego dość sporo kosztuje i wielu wybiera np. Golfa 3 rownież uważanego za malo awaryjny samochod. Jednak dla mnie Almerze do pięt nie dorasta:))
Wszystko było by wspaniale i byłoby ideałem tylko niestety karoseria, a szczegolnie końcówki progów (włąsciciele beda wiedziec o ktore DOKLADNIE miejsce chodzi) niestety gnije a reparaturki i inne takie dosc sporo kosztują:(
Zrobiłem tym autem już sporo tys. km i nigdy zadna usterka nie wystapila, wystarczy olej zmieniac:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 87KM 64kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Nissan Almera I Sedan 1.4 87KM 64kW