Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VIII Sedan

Marcin, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 98KM 72kW
Rok produkcji 2004
Mitsubishi Lancer VIII Sedan 1.6 i 16V 98KM 72kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Skromne auto, klasyczne kształty, dobre wyposażenie standartowe, ma wszystko co niezbędne, Japończyk z Japonii, nie rzuca na kolana ale w pełni mnie satysfakcjonuje
Wysoka kultura pracy w każdym zakresie obrotów, elastyczny, od 3,5 tys. do 4,5 tys. bardzo dynamiczny
Czasami nie chce za pierwszym razem wskoczyc jedynka, precyzyjna i ma dobrze dobrane przełożenia
Sprężyste zawieszenie, pozwalające na dobre czucie auta, wysoki prześwit pozwala na swobodne podjeżdżanie pod krawężniki na parkingach
Zbyt szerokie słupki boczne ograniczają widocznośc, do tyłu raczej słabo, pomaga mi czujnik cofania - polecam, lusterka OK
Wszystko na miejscu i bardzo prosta obsługa, skandalem jest zegar, którego nie widac już przy lekkim słońcu i brak termometra temperatury zewnętrznej
Parują szyby podczas deszczu, rekompensuje to klimatyzacja - bardzo sprawna, jest też nawiew na tylną częśc auta
Jestem wysoki (2 m), jeździ mi się wygodnie, z tyłu sporo miejsca dla 2 osób, fotele nie są specjalnie wyprofilowane - proste ale w miarę wygodne
Słychac silnik - bardzo miły dźwięk, nie przeszkadza, słycha od 100 km/h świst powietrza, szum opon
Jestem zadowolony
Przy rabatach za rocznik 2004 udzielanych przez dealerów nie znalazłem tańszego japońskiego auta
Czasami delikatne odgłosy z tapicerki
Trudno mi powiedziec, auto przejechało 2000 km, nic się nie dzieje bo nie ma prawa

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 98KM 72kW [l/100km]

7,3