Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VIII Sedan

Silnik 1.6 i 16V 98KM 72kW
Rok produkcji 2006
Mitsubishi Lancer VIII Sedan 1.6 i 16V 98KM 72kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
zgadzam się z opiną, że z tej pojemności mogłoby być ok.10 KM więcej, wtedy byłoby super. Poza tym silnik jest cichy i ładnie przyspiesza nawet na 4 biegu. Jeździłem Toyotą Corollą z silnikiem 1.4 VVTI 98 KM i była bardziej mulasta
Nie mogę się przyzwyczaić do 2 -ciężko wchodzi ale myślę że z upływem czasu się wyrobi. Pozostałe bez zarzutów.
OK i bez dalszych komentarzy
Ale trzeba wyjąć tylny środkówy zagłówek
Nie miałem nigdy auta z bajerami w środku więc myślę ze wszystko co jest niezbędne w tym aucie jest
bardzo dużo miejsca, trochę nie mogę się przyzwyczaić do bagażnika bo jeźdfziłem liftbackiem i hackbackami
Bardzo kulturalna praca silnika, cicho w srodku praktycznie do 120 km/h
nie byłem jeszcze na przeglądzie ale myslę ze będe raczej niemile zaskoczony. Miałem kiedyś Colta 1,9 Diesel i wiem że części do tej marki, oczywiście w firmowej stacji, są dość drogie. Zużycie paliwa - w porównaniu z Toyotą 1,4 VVTI jest nieco wyższe (ze zrozumiałych powodów) ale na razie mnie nie przeraża. Jest na poziomie danych podawanych przez producenta aczkolwiek mam tą przyjemność jazdy po Warszawie praktycznie bez stania w korkach i być może stąd takie wyniki.
szukałem samochodu japońskiej marki, niekoniecznie składanego w Japonii na dodatek sedana i za tą kasę nie było nic lepszego.
Brakuje mi komputera pokładowego

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 98KM 72kW [l/100km]