Ocena kierowcy - Mitsubishi Lancer VIII Kombi

Silnik 1.6 i 16V 98KM 72kW
Rok produkcji 2004
Mitsubishi Lancer VIII Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo cichy, oszczędny i prosty silnik
Auto warte polecenia części nie są bardzo i mało dostępne ale to wina małej popularności tego modelu. Ogólnie po przejechaniu 6 tyś jestem bardzo zadowolony na brc sequent 24.11 jest bardzo oszczędny i przestronny. Bardzo prosty w środku ale to ma swoje plusy, nie ma się co zepsuć. Warty dla 4 osobowej rodziny dodatkowo ma isofix dla fotelików.
Rewelacyjny silnik jak na razie spisuje się na medal bardzo cicha praca oczywiście silniejszy jest na wyższych obrotach ale to tylko 98 KM a auto jest ciężkie. Pracuje rewelacyjnie na BRC brc sequent 24.11
Bardzo fajnie chodzi dokładna w końcu to made in Japan
OK
Trochę słabo z widocznością szczególnie przy cofaniu ale to też kwestia przyzwyczajenia
OK
Bardzo fajnie się nagrzewa w zimie ale to wszystko przez proste ogrzewanie manualne
bardzo dużo miejsca szczególnie dla pasażerów siedzących z tyłu
Bardzo cicho nie ukrywam że to też za sprawą cichej pracy silnika, przy niskich obrotach nie słychać praktycznie nic
Rewelacyjnie zużycie paliwa. Ja mam przerobiony na gaz brc sequent 24.11 i to naprawdę opłacalna inwestycja ale dla osób które mają dojazd do pracy.
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości
Proste auto i do tego made in Japan
Przejechałem tym autem 4 tyś i sprawuje się dobrze wymieniłem tylko tuleje wahacza tył ale to była usterka którą otrzymałem w spadku po poprzednim właścicielu

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 98KM 72kW [l/100km]

Mitsubishi Lancer VIII Kombi